فیلمبرداری فیلم Mortal Kombat 2 از ژوئن امسال در استرالیا آغاز شد

فیلمبرداری فیلم Mortal Kombat 2 به زودی آغاز می شود.

در آخرین اخبار سینما و تلویزیون گزارشی از سایت Geek Vibes Nation فاش می کند که ریبوت دنباله Mortal Kombat در سال 2021 فیلمبرداری آن در ژوئن امسال آغاز می شود. فیلم Mortal Kombat 2 باید در سپتامبر امسال به پایان برسد.

این موضوع توسط تاد گارنر، تهیه کننده فیلم در توییتر نیز تایید شد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از این فیلم وجود ندارد. البته علاوه بر حضور شخصیت جانی کیج، گزارشی از That Hashtag Show مدعی شده است که در قسمت جدید این مجموعه فیلم، شاهد حضور شخصیت هایی چون کوان چی، شائو کان و باراکا خواهیم بود.

هیروکی سانادا در نقش هانزو هاساشی در مورتال کمبت

سایمون مک کواد او برای کارگردانی قسمت دوم بازخواهد گشت. همچنین بازیگران دوست دارند هیرویوکی سانادا، چین هان، لوئیس تن، مکد بروکس و لودی لین آنها دوباره در این دنباله برای ایفای این نقش ظاهر خواهند شد. از سوی دیگر، باید گفت، فضای تسلیم بازیگر نقش شخصیت ساب زیرو در قسمت اول این فیلم برای بازی در نقش نوب سایبات در این فیلم ابراز علاقه کرده است. مطمئنا در آینده ای نزدیک و با شروع مراحل فیلمبرداری فیلم مورد نظر، شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن خواهیم بود.

به نظرت عزیزم اولین فیلم رو دیدی از قسمت دوم چه انتظاری دارید؟ نظرات و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  سامسونگ یک گیتار هوشمند با چراغ های عقب LED معرفی کرده است

دیدگاهتان را بنویسید