مارک هیلی استودیوی مدیا مولکول را ترک می کند

مارک هیلی یکی از بنیانگذاران استودیوی بازی سازی Media Molecule به زودی این استودیو را ترک خواهد کرد.

در هفته های اخیر استودیوی بازی سازی Media Molecule دستخوش تغییرات زیادی شده است. همانطور که احتمالا شما دوستان عزیز زومجی می دانید، استودیوی مورد بحث در روزهای اخیر اعلام کرد که پشتیبانی خود از بازی Dreams را که در سال 2020 منتشر شده بود، در ماه سپتامبر پایان خواهد داد.

هدف از این امر تمرکز اعضای Media Molecule بر روی ساخت و توسعه پروژه جدید است. طبق اخبار منتشر شده، کار جدید این استودیو دنباله ای بر رویاها نخواهد بود. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، استودیوی مورد بحث در روزهای آینده تغییرات قابل توجهی در بخش مدیریتی خود خواهد داشت.

تصویر بازی رویاها

مارک هیلی او که به عنوان یکی از بنیانگذاران این استودیو افسانه ای شناخته می شود، اخیراً در توییتر تایید کرده است که Media Molecule را ترک می کند. به گفته هیلی، هدف او از انجام این کار ترسیم یک دوره جدید است مدیر خلاق Dreams به کار خود در صنعت بازی های ویدیویی ادامه خواهد داد. با این حال، جزئیات بیشتری وجود ندارد.

این مرد در سال 2006 استودیوی بازیسازی Media Molecule را تأسیس کرد و قبل از کارگردانی بازی Dreams در ساخت دو نسخه اول سری بازی Little Big Planet نقش اساسی داشت.

نظرت چیه عزیزم فکر میکنی استودیو مورد نظر با رها کردن یکی از افراد کلیدی خود چه رویکردی برای پروژه های آینده خود خواهد داشت؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  طراحی آیفون 15 پرو فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید