معرفی هری پاتر: قهرمانان کوئیدیچ برای رایانه های شخصی و کنسول ها

یک بازی ویدئویی رقابتی چند نفره بر اساس کوئیدیچ، بازی فانتزی از سری هری پاتر، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که برادران وارنر. گیمز و استودیو Unbroken بازی جدیدی از دنیای هری پاتر را معرفی کردند. این بازی بر اساس کوئیدیچ، بازی فانتزی از سری هری پاتر ساخته شده است. این بازی که Harry Potter: Quidditch Champions نام دارد برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه خواهد شد.

برادران وارنر در کنار رونمایی از هری پاتر: قهرمانان کوییدچ، Games اعلام کرد که یک تست پخش محدود برای این بازی در تاریخ های 1 و 2 آوریل (21 و 22 آوریل) برگزار خواهد شد. بازیکنان می توانند برای شرکت در Playtest در وب سایت رسمی بازی ثبت نام کنند. به گفته این وب سایت، هری پاتر: قهرمان کوئیدیچ یک بازی چند نفره رقابتی خواهد بود و به عنوان یک “تجربه مستقل کوئیدیچ کامل” توصیف می شود.

هری پاتر: قهرمانان کوئیدیچ به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های خود را بسازند و گزینه‌های سفارشی‌سازی مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. گیمرها می توانند به تنهایی یا با دوستان در حالت های رقابتی آنلاین بازی کنند. برادران وارنر گیمز هنوز تاریخ انتشار این بازی را اعلام نکرده است و نمی دانیم این بازی رقابتی به جز PC بر روی کدام کنسول ها عرضه خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

  آیا تشخیص چهره به Google Pixel 6 Pro اضافه می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید