نحوه بازی Diablo 4 روی کنسول ایکس باکس فاش شد

نرخ فریم و وضوح Diablo 4 در کنسول های Xbox Series X Xbox Series S فاش شد.

پس از اعلام شد که بازی Redfall در زمان عرضه با نرخ فریم 60 در Xbox Series X Xbox Series S کار نخواهد کرد، انتقادات از این بازی افزایش یافته است. اما خوشبختانه این روند معمول همه بازی های بزرگ منتشر نخواهد شد. در واقع تایید شده است که بازی Diablo 4 بلیزارد بر روی کنسول های نسل نهم ایکس باکس با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

راد فرگوسندر طول پادکست Xbox Major Nelson، مدیر کل Diablo تایید کرد که Diablo 4 با سرعت 60 فریم در ثانیه و وضوح 4K در Xbox Series X و با وضوح 60fps و 1080p در Xbox Series S اجرا خواهد شد. البته، مشخص نیست که آیا گرافیک اضافی وجود خواهد داشت یا خیر. تنظیمات برای رزولوشن های مختلف و تنظیمات عملکرد در بازی.

این به احتمال زیاد به این معنی است که بازی بر روی کنسول پلی استیشن 5 با سرعت 60 فریم در ثانیه و وضوح 4K اجرا می شود. با این حال، هنوز چیزی به طور رسمی تایید نشده است. لازم به ذکر است که در تاریخ 31 آوریل (20 آوریل) بلیزارد اطلاعات جدیدی از محتوای بازی Endgame و سیستم آینده این بازی را اعلام خواهد کرد.

بازی Diablo 4 16 ژوئن برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

  مقایسه دوربین بهترین پرچمداران بازار

دیدگاهتان را بنویسید