واکنش منتقدان به بازی Dead Island 2

میانگین امتیاز بازی Dead Island 2 به تازگی منتشر شده است و ما شاهد اجرای نسبتا خوب آخرین ساخته Dambuster Studio هستیم.

وقتی صحبت از بازی های زامبی به میان می آید، جزیره مرده یکی از نام هایی است که بازیکنان به یاد خواهند آورد. محصولی که در سال 2011 روانه بازار شد و توانست بازخورد قابل قبولی داشته باشد. حالا نوبت به نسخه دوم این سری یعنی Dead Island 2 می رسد. محصولی که 10 سال پس از اتفاقات Dead Island و Dead Island: Riptide روایت می شود.

بازی Dead Island 2 برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد، اما دوره توسعه سختی را پشت سر گذاشت. این بازی در ابتدا قرار بود توسط استودیوی توسعه یاگر ساخته شود اما در سال 2015 وظیفه توسعه بازی به استودیوی دیجیتال سامو واگذار شد. همه اینها تا زمانی که Samo Digital سرانجام رها شد و در سال 2019، Dead Island 2 توسط استودیوی داخلی Deep Silver، Deadbuster، تصاحب شد.

میانگین امتیاز بازی Dead Island 2 به تازگی منتشر شده است و در آینده می توانید برخی از نظرات منتقدان این بازی را در زومجی بخوانید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

جزیره مرده 2

  • سازنده: دامبستر
  • ناشر: نقره ای عمیق
  • سکو: رایانه شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس
  • سبک: اکشن و ترسناک بقا
  • تاریخ انتشار: اول ماه مه

گیم پلی بازی Dead Island 2

Gamingbolt: 80 از 100

Dead Island 2 یک بازی فوق العاده نیست، اما بسیار سرگرم کننده است.

VGC: 80 از 100

بهترین بازی ها مهمترین سوالات را می پرسند. برای Dead Island 2، این سوال این است که “آیا به نظر شما خرد کردن زامبی ها در این بازی سرگرم کننده است؟” اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، قطعا با آن لذت خواهید برد.

Game Informer: 78 از 100

این بازی برای مدت طولانی با من نخواهد ماند، اما مطمئن نیستم که آیا این نکته بازی است یا خیر [تجربه طولانی مدت] بود یا نه؟ در ساخت Dead Island 2، استودیو Deadbuster قصد داشت بهانه ای به مخاطبان بدهد تا زامبی ها را به وحشیانه ترین شکل ممکن برای یک یا دو آخر هفته بکشند.

GamesRadar: 70 از 100

زامبی اسلش در بهترین حالتش. Dead Island 2 ایده های ساده ای را می گیرد و از آنها در یک بازی سرگرم کننده و خوش ساخت استفاده می کند. این تنها بخش خوب است و این به تنهایی باعث برجسته شدن بازی می شود.

IGN: 70 از 100

Dead Island 2 یک بازی ماجراجویی سرگرم کننده با خشونت پرسرعت و محصولی مناسب برای زامبی کشی است. با این حال، خارج از حس شوخ طبعی خود، او فاقد خلاقیت است.

منتقدان به بازی Dead Island 2 سئو کول

1681836440 376 واکنش منتقدان به بازی Dead Island 2 سئو کول

  Suicide Squad: Kill the Justice League ممکن است دوباره به تعویق بیفتد

دیدگاهتان را بنویسید