اعلام نام دنباله فیلم Godzilla vs. کنگ با انتشار تریلر

برادران وارنر تریلر جذابی را به صورت رسمی از نام و خلاصه داستان منتشر کرد دنباله فیلم Godzilla vs. کنگ پرده را باز کرد.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، نام و خلاصه داستان دنباله فیلم Godzilla vs. کنگ تایید و اعلام شد. امروز برادران وارنر اولین تیزر تریلر این فیلم هیولا را منتشر کرد که اگرچه تصویر رسمی ندارد، اما نشان می دهد که دنباله فیلم Godzilla vs. Kong با نام Godzilla x Kong: The New Empire وارد سینماها خواهد شد. در ادامه می توانید این تریلر جالب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

طبق خلاصه داستان منتشر شده، وقایع Godzilla x Kong: The New Empire پس از وقایع Godzilla vs. کنگ گودزیلا و کونگ را دنبال می کند که با تهدید ناشناخته و پنهان جدیدی روبرو می شوند که به دنیای ما آمده است و گودزیلا و کونگ به تنهایی قادر به شکست دادن آن نیستند و وجود آنها و وجود ما را زیر سوال می برند. این خلاصه از طرفداران دعوت می کند تا نبرد هیولاهای غول پیکری را که زندگی انسان با آنها در ارتباط است، ادامه دهند.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. آدام وینگاردکارگردان فیلم Godzilla vs Kong کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سایمون برت آنها مسئول نوشتن فیلمنامه Godzilla x Kong: The New Empire هستند.

Godzilla x Kong: The New Empire که عنوان رسمی آن هنوز تایید نشده است، در تاریخ 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) اکران خواهد شد.

  گزینه عدم اجرای Call of Duty در Game Pass برای چند سال آینده

دیدگاهتان را بنویسید