امکان پرش از صحنه های برش در به روز رسانی پروتکل Callisto 5.01

به روز رسانی Callisto Protocol 5.01 در نهایت به بازیکنان اجازه می دهد تا صحنه های برش را رد کنند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Striking Distance امروز از انتشار آپدیت 5.01 پروتکل The Callisto خبر داده است. این به روز رسانی تعدادی ویژگی جدید را برای این بازی ترسناک بقا علمی تخیلی به ارمغان می آورد، از جمله توانایی پرش از صحنه های برش و حالت قطعه قطعه کردن.

استودیوی Striking Distance اخیراً در توییتی جدید اعلام کرده است که با قابلیت پرش از کات سین، امیدوار است قابلیت پخش مجدد بازی را بهبود بخشد و به اسپیدرانرها کمک کند تا مراحل را در مدت زمان کوتاه تری تکمیل کنند. حالت Dismemberment در واقع یک نسخه بسیار خشن از گیم پلی The Callisto Protocol را ارائه می دهد که به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از سلاح های مختلف به راحتی دشمنان را در طول بازی نابود کنند.

بازی The Callisto Protocol اخیرا میزبان دومین بسته الحاقی بود که حالت Contagion را به ارمغان آورد. حالتی که باعث افزایش سرعت دشمنان، کاهش منابع و حذف قابلیت ذخیره دستی می شود. اگر در این حالت کشته شوید، به ابتدای فصل برمی‌گردید و باید از آنجا شروع کنید. بازی Callisto Protocol در رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S را می توان تجربه کرد.

 

Аргентина

دیدگاهتان را بنویسید