این برنامه به شما امکان می دهد با سفید برفی، شکسپیر و غیره صحبت کنید

اپلیکیشن Superchat به شما امکان می دهد با استفاده از هوش مصنوعی GPT-3.5 شرکت OpenAI با شخصیت های مختلف صحبت کنید. Gorilla Technologies، توسعه دهنده این برنامه، می گوید که هدف آنها افزایش دسترسی به هوش مصنوعی بوده است. زیرا همه مردم نمی دانند که چگونه با ربات های چت مانند ChatGPT صحبت کنند.

سئو کول

کودکان از جمله مخاطبان اصلی سوپرچت هستند

علاوه بر این، این اپلیکیشن می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی کودکان با شخصیت های تاریخی مانند بتهوون یا داوینچی باشد. با توجه به اینکه کودکان بخشی از مخاطبان این برنامه هستند، سازندگان سوپرچت در این اپلیکیشن شخصیت هایی را به نمایندگی از حرفه های مختلف مانند باغبانی، آشپزی و پزشکی معرفی کرده اند تا کودکان بتوانند با آنها صحبت کنند و با کار آنها آشنا شوند.

Gorilla Technologies همچنین دستیار شخصی خود را با ChatGPT به نام Aria ایجاد کرده است که می تواند به شما در کارهای روزمره مانند نوشتن ایمیل یا کپی تبلیغاتی کمک کند.

سئو کول

اپلیکیشن Superchat به عنوان یک پیام رسان طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد همزمان با چت ربات های مختلف چت کنند. برخی از کاراکترهای این اپلیکیشن پس از نصب به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد اما مابقی باید خریداری شوند.

دسترسی به کاراکترهای اضافی کم هزینه نیست. ارزان ترین طرح برای این برنامه اشتراک سالانه 70 دلاری است. اما اگر می خواهید این برنامه را فقط برای یک هفته امتحان کنید، می توانید 6.99 دلار بپردازید.

شخصیت های ارائه شده در این برنامه ویژگی ها و گذشته تاریخی خود را می دانند، اما نحوه صحبت آنها تفاوت چندانی با ابزارهای رایج هوش مصنوعی ندارد. با این حال، Gorilla Technologies قول داده است که گفتار شخصیت ها را در آینده دقیق تر کند.

  کار سخت بر روی کارت های گرافیک Radeon RX 7000 در رقابت با سری RTX 40

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید