برنامه پشتیبانی طولانی مدت یوبی سافت از بازی XDefiant

یوبی سافت قصد دارد پس از عرضه XDefiant به مدت طولانی از آن پشتیبانی کند.

XDefiant یک بازی تیراندازی چند نفره است که سال گذشته توسط یوبی سافت معرفی شد. با این حال، پس از رونمایی از این بازی، بسیاری آن را به عنوان یکی دیگر از پروژه های آزمایشی یوبی سافت در تقلید از روندهای محبوب بازار دیدند. با این حال، یوبی سافت از سال گذشته در مورد XDefiant سکوت کرده است و به نظر می رسد توسعه آن را در پشت صحنه نگه می دارد.

این ناشر فرانسوی اخیراً دموی جدیدی از XDefiant را با طرفداران به اشتراک گذاشته است و به نظر می رسد که بازخورد مثبتی دریافت کرده است. اکنون به لطف این نمایش ها و انتشار جزئیات بیشتر، نام XDefiant در رسانه های مختلف مطرح می شود و به نظر می رسد یوبی سافت برنامه های زیادی برای موفقیت و پشتیبانی طولانی مدت از این بازی دارد.

اخیرا پاتریک پرایس یکی از توسعه دهندگان یوبی سافت در مصاحبه جدید خود اعلام کرده است که این شرکت XDefiant را یک بازی تمام شده نمی داند و امیدوار است پس از انتشار با انتشار محتوای مناسب از آن پشتیبانی کند. سازنده گفت:

شخصیت های بازی xdefiant

آنچه مهم است این واقعیت است که XDefiant فقط یک بازی تمام‌شده و تمام‌شده نیست، بلکه اثری است که ما قصد داریم مدت‌ها پس از انتشار آن را حفظ کنیم و دائماً محتوای جدیدی را در اختیار بازیکنان خود قرار دهیم. فکر می کنم این یکی از اهداف اصلی ما در این بازی باشد. طرفدارانی که وارد این بازی می شوند می دانند که این تجربه طولانی خواهد بود. در حالی که بسیاری از بازی‌های دیگر منتشر می‌شوند و توسعه‌دهندگان آن‌ها پروژه جدیدی را آغاز می‌کنند، ما می‌خواهیم تا زمانی که می‌توانیم بر روی پشتیبانی از XDefiant تمرکز کنیم.»

  اعتراض شدید مدیرعامل نماوا به سانسور اخیر ساترا: می خواهند ما را حذف کنند

در حال حاضر لیست بلندبالایی از بازی‌سازان وجود دارد که قبل از انتشار بازی‌های مبتنی بر سرویس به بازیکنان قول حمایت طولانی‌مدت داده‌اند، اما در نهایت موفق به انجام این کار نشدند و شاهد مرگ نابهنگام بازی‌های آن‌ها بودیم. با این حال، باید دید یوبی سافت تا چه اندازه در پشتیبانی از بازی XDefiant و برآوردن خواسته های بازیکنانش موفق خواهد بود.

بازی XDefiant برای پلتفرم رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S در حال تولید است. تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است.

نظر شما درباره آخرین اخبار بازی XDefiant چیست؟ آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید