تایید حضور المنتال، انیمیشن جدید پیکسار و دیزنی در جشنواره فیلم کن 2023.

انیمیشن Elemental که جدیدترین انیمیشن پیکسار و دیزنی است، برای اولین بار در جشنواره فیلم کن 2023 نمایش داده می شود.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یک ورودی دیگر برای جشنواره فیلم کن امسال تایید شده است. انیمیشن Elemental که جدیدترین انیمیشن پیکسار و دیزنی است، برای اولین بار در بخش خارج از رقابت جشنواره فیلم کن 2023 در تاریخ 27 می (6 ژوئن) نمایش داده می شود. جشنواره فیلم کن امسال از 16 می (26 می) آغاز می شود و در 27 می (6 ژوئن) به پایان می رسد.

مقاله مرتبط:

فیلم‌های Killers of the Flower Moon، Indiana Jones and the Dial of Destiny، Jeanne du Barry و The Idol قبلا برای حضور در بخش خارج از رقابت جشنواره فیلم کن امسال تایید و اعلام شده‌اند. انیمیشن Elemental در واقع چهارمین انیمیشن پیکسار است که پس از انیمیشن های Up، Inside Out و Soul در جشنواره فیلم کن حضور یافته است. نکته جالب توجه حضور انیمیشن Soul در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن 2020 بود که در نهایت به دلیل اپیدمی کرونا در کن 2020 لغو شد.

جشنواره فیلم کن

پیتر سینکارگردان انیمیشن دایناسور خوب، کارگردانی انیمیشن Elemental و دنیس ریم او همچنین به عنوان تهیه کننده در این انیمیشن اصلی خدمت خواهد کرد. جان هوبرگ، کت لیکل و برندا شاه مسئولیت نوشتن انیمیشن Elemental را بر عهده داشتند. انیمیشن Elemental داستان و ماجراهای یک زوج غیرعادی به نام امبر و وید را دنبال می کند که در شهری زندگی می کنند که ساکنان آن از آتش، آب، خاک و هوا تشکیل شده اند.

  نمایش اولین همکاری Leanne S. Kennedy و Jill Valentine در تریلر جدید Resident Evil: Death Island

این زوج متشکل از یک زن جوان آتشین و یک مرد آبکی و بسیار آرام، در شرف کشف یک واقعیت اساسی هستند و آن وجه اشتراک آنهاست. Elemental با الهام از دوران کودکی پیتر سون در نیویورک ساخته شده است. مامودو آتی مثل وید لیا لوئیس مثل کهربا رونی دل کارمن، شیلا اومی، وندی مک‌لندون کاوی، کاترین اوهارا، جو پرا و میسون ورتیمر آنها وظیفه صداگذاری شخصیت های انیمیشن Elemental را بر عهده دارند.

انیمیشن Elemental برای اکران در 16 ژوئن، مصادف با هفته روز پدر، برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید