رویارویی سوفی تاچر با موجودی ناشناس در تریلر فیلم ترسناک The Boogeyman

استودیو قرن بیستم تریلر جدیدی از فیلم ترسناک The Boogeyman به کارگردانی راب ساویج منتشر کرد.

استودیو قرن بیستم تریلر کامل فیلم The Boogeyman را منتشر کرده است که از داستان کوتاه کلاسیک اقتباس شده است. استفان کینگ انجام شده. این تریلر دو خواهر عزادار را نشان می دهد که به طور ناگهانی توسط موجودی شبح ناشناس در خانه به دام می افتند. این تریلر ترسناک RPG سوفی تاچربازیگر جلیقه زردها و کریس مسینابازیگر Birds of Prey در 12 ژوئن اکران می شود.

The Boogeyman در گیشه در آن تاریخ با سونی پیکچرز Spider-Man: Across the Spider-Verse رقابت خواهد کرد. این فیلم در ماه اکران آثار بزرگی مانند Transformers: Rise of the Beast، The Flash و Indiana Jones and The Dial of Fate به اکران نقره ای می رسد.

دانلود ویدیو آپارات

در خلاصه این فیلم می خوانیم: «یک دانش آموز دبیرستانی به نام سدی هارپر و خواهر کوچکترش ساویر دوران سختی را پس از مرگ مادرشان سپری می کنند و حمایت چندانی از سوی ویل، پدرشان که با او سر و کار دارد، نمی شوند. درد خودش هنگامی که یک بیمار ناامید به طور غیرمنتظره ای در خانه خود پیدا می شود که نیاز به کمک دارد، یک موجود نامرئی وحشتناک از راه می رسد تا خانواده ها را تعقیب کند و از رنج قربانیان تغذیه کند.

راب ساویجکارگردان فیلم میزبان در راس فیلم The Boogeyman بود و مارک هیمننویسنده فیلم قو سیاه فیلمنامه را نوشته است. پیش نویس اولیه فیلم توسط اسکات بک و برایان وودزنویسندگان فیلم A Quiet Place (مکان آرام) و آکلا کوپر نوشته شده است. سوفی تاچر، کریس مسینا، داوود داسمالچیان، ایرلند دریایی، ویویان لایرا بلر، لیزا گی همیلتون و مدیسون هو در این فیلم بازی می کنند.

  تاریخ عرضه پردازنده‌های Raptor Lake-S نسل سیزدهم اینتل مشخص شد

Boogeyman توسط 21 Laps تولید می شود. شان لوی و دن لوین آنها به عنوان تهیه کننده فیلم بازی می کنند و اسکات بک و برایان وودز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی آن فعالیت می کنند. داستان کوتاه Gluttony اولین بار در مجله کاوالیر ظاهر شد و با مردی شروع می شود که وقایع زندگی خود را برای روانپزشک خود دکتر هارپر که فرزندانش را از دست داده است به یاد می آورد. این داستان بعداً در کتاب شیفت شب استیون کینگ در سال 1978 منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید