رکورددار بازیکن شگفت انگیز Sims 4

الکترونیک آرتز اعلام کرد که The Sims 4 رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازیکن به ثبت رسانده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که الکترونیک آرتز اعلام کرده است که تعداد بازیکنان The Sims 4 از مرز 70 میلیون نفر در سراسر جهان عبور کرده است. بازی Sims 4 محصول 2014 با این رکورد بیشترین میزان تجربه بازیکن را در تاریخ این سری 23 ساله دارد. نسخه چهارم The Sims بیش از 16 میلیون بازیکن جدید از زمان عرضه رایگان خود در اکتبر 2022 جذب کرده است و میانگین کاربران هفتگی آن 53 درصد افزایش یافته است.

جدیدترین بسته الحاقی پولی Sims 4، Growing Together، در ماه مارس منتشر شد و در اولین هفته انتشار خود بیشترین فروش را نسبت به هر بسته الحاقی دیگری داشت. Electronic Arts از سال 2015 بسته های الحاقی زیادی را برای The Sims 4 منتشر کرده است، اما هیچ کدام به خوبی آخرین بسته الحاقی این بازی را انجام نداده اند. این بازی در سپتامبر 2014 برای رایانه های شخصی و در سال 2017 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد.

بازی Sims 4 تا فوریه 2019 بیش از 1 میلیارد دلار درآمد داشته است و تا فوریه 2021 بیش از 33 میلیون بازیکن آن را تجربه کرده اند. در اکتبر سال گذشته، Electronic Arts از نسخه بعدی The Sims با کد Project Rene رونمایی کرد. این افشاگری با نگاهی به برخی از ابزارهایی که بازیکنان می توانند در زمان عرضه بازی از آنها استفاده کنند، همراه بود. در حال حاضر، نسخه پنجم The Sims مراحل اولیه توسعه را در استودیو Maxis پشت سر می گذارد.

  The Last of Ace با افزایش بی سابقه بینندگان در قسمت 2 رکورد ها را برای HBO شکست

بازیکنان می توانند The Sims 5 را به تنهایی یا به صورت مشترک در بسیاری از پلتفرم ها از جمله موبایل تجربه کنند. الکترونیک آرتز به انتشار به‌روزرسانی‌های بازی The Sims 4 ادامه می‌دهد و هر از چند گاهی می‌توان نسخه دسترسی اولیه The Sims 5 را برای تعداد محدودی از بازیکنان امتحان کرد. Paradox Interactive اخیراً اعلام کرده است که نسخه دسترسی زودهنگام رقیب The Sims Life by You را در ماه سپتامبر منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید