فروش PS5 در اروپا پنج برابر شد

رشد قابل توجه فروش کنسول پلی استیشن 5 در اروپا ادعای مسئولان سونی مبنی بر دسترسی آسان خریداران به این محصول را ثابت می کند.

بر اساس گزارش GI Biz، آخرین نتایج فروش PS5 نشان می دهد که فروش پلی استیشن 5 در اروپا نسبت به سال گذشته 369 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، فروش پلی استیشن 5 در ماه مارس امسال 5 برابر نسبت به مارس 2022 بوده است.

از نظر سایر کنسول ها، گفته می شود که Nintendo Switch در سه ماهه اول سال 2023 نسبت به سال قبل 18 درصد کاهش فروش داشته است. مایکروسافت همچنین 10 درصد در فروش کنسول‌هایی که Xbox Series X Xbox Series S با آن مواجه است، افت کرده است. با این حال، افزایش 1.5 میلیون واحدی در فروش PS5 به گونه ای است که آمار فروش کلی کنسول 41 درصد بیشتر از سه ماهه اول سال قبل است.

خریدار با پلی استیشن 5 در دست

در این مدت 4.7 میلیون دستگاه لوازم جانبی کنسول های بازی در اروپا به فروش رسید که 5 درصد بیشتر از سال قبل است. کنترلر Dual Sense PS5 پرفروش ترین دستگاه در میان آنها است که احتمالاً افزایش فروش خود را مدیون رشد فروش PS5 است.

در حالی که سونی با فروش پلی استیشن 5 و پلی استیشن VR2 به خوبی عمل می کند، گفته می شود که این شرکت بر روی نسخه جدیدی از کنسول PS5 و یک کنسول دستی قابل حمل نیز کار می کند.

  نتایج بنچمارک پردازنده گرافیکی Intel Arc A580 با عملکرد سطح RTX 3050/3060 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید