قابلیت‌های کلاس Handler را در تریلر جدید Remnant 2 به نمایش بگذارید

Gunfire Games جزئیات مهارت‌های کلاس Handler را در تریلر جدیدی از Remnant 2 ارائه کرد.

Remnant 2 تابستان امسال در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و گیم پلی آن بر اساس کلاس های مختلف مبارزان با توانایی ها و قابلیت های منحصر به فرد توسعه یافته است. بر همین اساس، استودیوی Gunfire Games به طور مرتب تریلرهایی را برای هر کلاس منتشر می کند تا توانایی های رزمی و گیم پلی خود را به نمایش بگذارد تا بازیکنان بتوانند با آنچه نیاز دارند آشنا شوند. Gunfire Games حدود یک ماه پیش کلاس Handler را معرفی کرد و اکنون جزئیات بیشتری از این کلاس را با یک تریلر جدید به اشتراک گذاشته است.

سازندگان Handler را به عنوان یک کلاس همه کاره توصیف کرده اند که امتیازات آن می تواند برای بازیکن یا همراهان آنها مفید باشد. اما بزرگترین مزیت این کلاس سگ همراه وفادار است که همیشه در کنار بازیکنان است و با دشمنان می جنگد. در نهایت، فعال کردن پرهای خاص می تواند قدرت این سگ را تقویت کند. به عنوان مثال، زمانی که بازیکنان یا هم تیمی های آنها به دلیل وارد آمدن آسیب زیاد به زمین افتاده اند، این سگ می تواند نقش یک احیاگر را بازی کند.

علاوه بر این، جنگنده کلاس Handler می تواند دستوراتی را برای سگ صادر کند، از جمله حمله به یک دشمن خاص، بازگشت به بازیکن، محافظت از هم تیمی ها، فعال کردن بوست های تهاجمی یا دفاعی برای بازیکن یا هم تیمی ها و انجام حرکات ویژه.

دانلود ویدیو آپارات

Remnant 2 تابستان امسال برای پلتفرم‌های PC، PlayStation 5 و Xbox Series Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  همه بازی‌های بزرگ ساخته شده توسط نینتندو ۷۰ دلار قیمت ندارند

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Remnant 2 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید