لذت شینجی میکامی از بازسازی Resident Evil 4

شینجی میکامی کارگردان نسخه اصلی Resident Evil 4 پس از تجربه نسخه بازسازی شده این اثر، نظر خود را در مورد جدیدترین ساخته کپکام به اشتراک گذاشت.

شینجی میکامی نیازی به معرفی ندارد. بازی ساز افسانه ای ژاپنی و سازنده سری Resident Evil که می توان او را یکی از تاثیرگذارترین افراد در صنعت بازی نامید. این مرد با طراحی و توسعه نسخه اصلی Resident Evil 4، علاوه بر خلق موفق ترین اثر دوران حرفه ای خود، توانست تاثیری بی نظیر بر سبک اکشن بگذارد.

میکامی پس از ساخت این بازی که در سال 2005 منتشر شد، کپکام را ترک کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی، این مرد به تازگی تجربه بازسازی Resident Evil 4 خود را تکمیل کرده و نظرات خود را در مورد آن کار به اشتراک گذاشته است.

لیان در برابر یکی از باس‌های بازی Resident Evil 4 Remake

طی چند روز گذشته تایید شد که سازنده The Evil Within از Tango Gameworks جدا شده است. از زمان انتشار این خبر تا کنون، این فرد بارها در حساب توییتر خود از تجربه گیم پلی RE4 Remake صحبت کرده است. شینجی میکامی او به تازگی این نسخه را تکمیل کرده و می گوید:

Resident Evil 4 با موفقیت به پایان رسید. من آن را دوست داشتم.”

جالب است بدانید که این مرد سال گذشته اعلام کرد که امیدوار است نسخه بازسازی شده این اثر نسبت به نسخه اصلی پیشرفت هایی در روایت آن ایجاد کند. Resident Evil 4 Remake هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن 5 در دسترس است، Xbox Series X | Xbox Series Sبرای پلی استیشن 4 و رایانه شخصی موجود است.

این اثر با فروش ۴ میلیون نسخه توانست سود مالی زیادی را نصیب سازندگانش کند. عزیزم شما هم میتونید آخرین قسمت برنامه شارژ که به تازگی موجود بود رو ببینید.

  نقد و بررسی سریال The Last of Us. قسمت 9 (آخرین)

نظرت چیه عزیزم کدوم یکی از کارهای شینجی میکامی رو تجربه کردی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید