نمایش توانایی های کلاس بربرها در تریلر جدید Diablo 4

بلیزارد تریلر جدیدی از بازی Diablo 4 منتشر کرده است که در آن شاهد توانایی های مبارزاتی کلاس Barbarian هستیم.

بلیزارد تاکنون با انتشار تریلرهای کوتاهی قدرت و گیم پلی کلاس های Rogue و Sorcerer را به نمایش گذاشته است. اکنون، سازنده در یک تریلر کوتاه جدید، کلاس Barbarian را در کانون توجه طرفداران Diablo 4 قرار داده است. همانطور که از یک وحشی تنومند انتظار دارید، توانایی های این کلاس شامل ضربات سنگین چکش، فریادهای قدرتمند و حملات چرخشی خردکننده است.

مهارت اصلی کلاس بربر در تنوع سلاح ها است و این جنگنده ها می توانند همزمان چهار سلاح مختلف را حمل کرده و در موقعیت های مختلف تغییر دهند. در تریلر منتشر شده، تبرهای دوقلوی جنگجوی بربر، چکش سنگین، زنجیر بلند و شمشیر را می بینیم که هر کدام عملکرد منحصر به فرد خود را دارند. بازیکنان می توانند از چکش های سنگین کلاس بربر برای ضربه سخت به دشمنان استفاده کنند و از زنجیره آتش بلند آن برای منفجر کردن دشمنانی که آنها و متحدانشان را احاطه کرده اند استفاده کنند.

با این حال طبق گزارش بازیکنانی که توانستند تست بتای Diablo 4 را تجربه کنند، کلاس بربر مشکلات زیادی دارد. در همین راستا، شرکت بلیزارد با انتشار یک پست وبلاگ به بازخورد بازیکنان پاسخ داد و خاطرنشان کرد که توسعه دهندگان در حال بررسی این مسائل و ایجاد تغییراتی هستند که شامل کاهش 10 درصدی آسیب ضربه وحشیانه، افزایش قدرت Whirlwind Ability، و کاهش مصرف منابع در هنگام استفاده از Double Swing.

دانلود از آپارات

بازی Diablo 4 در تاریخ 16 ژوئن (6 خرداد) روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. بلیزارد اخیرا تایید کرده است که توسعه این بازی به پایان رسیده است.

  برنامه توسعه دهنده Phasmophobia که از این بازی ترسناک پشتیبانی می کند

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Diablo 4 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید