انتشار اولین ویدیوی رسمی Guardians of the Galaxy 3

اخیرا دو ویدیو از Guardians of the Galaxy Vol. 3 جایی بیرون می‌آید که Star-Lord احساساتش را به گامورا می‌گوید.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین ویدیوهای رسمی فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 منتشر شد. در اولین ویدیوی رسمی Guardians of the Galaxy 3 که توسط مارول استودیوز منتشر شد، اعضای نگهبانان کهکشان در لباس فضایی گیر افتادند که Star-Lord به گامورا می گوید که چه احساسی دارد. توسط شوخی های خنده دار از Drax و Mantis. در مورد Star Lord صحبت کنید و می توانید آن ویدیو را در زیر مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

در دومین ویدیو از فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3، شاهد مشاجره Star-Lord با گامورا هستیم، جایی که Star-Lord در مورد نسخه گامورا صحبت می کند که توسط تانوس برای تصاحب سنگ روح قربانی شده بود و اکنون ما در کنار نسخه ای از گامورا که در واقع اصلاً با استار لرد نیست، معرفی نشده است و در ادامه شاهد ایجاد یک صحنه سرگرم کننده در آن صحنه هستیم که شخصیت دانیلا، ملکیور نیز در آن صحنه حضور دارد. در زیر می توانید آن صحنه را ببینید:

دانلود از آپارات

کریس پرت، زویی سالدانا، دیو باتیستا، بردلی کوپر، ون دیزل، کارن گیلان، پام کلمنتیف، ویل پولتر، شان گان، الیزابت دبیکی، سیلوستر استالونه، ماریا باکالووا، چاکودی ایوجی و دانیلا ملکیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Guardians of the Galaxy 3 به جیمز گان سپرده شده است.

  تریلری از انتشار بازی Gotham Knights منتشر شده است

Guardians of the Galaxy Vol 3 برای اکران در تاریخ 5 می برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید