با بازی کیانو ریوز و ست روگن در فیلم Good Fortune به کارگردانی عزیز انصاری

عزیز انصاری در اولین کارگردانی خود، سکان اصلی فیلم Good Fortune با بازی کیانو ریوز و ست روگن را بر عهده می گیرد.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که لاینزگیت بازیگران اصلی فیلم کمدی Good Fortune (اقبال نیک) را معرفی کرد. انصاری عزیزبازیگر پارک و تفریح ​​در اولین کارگردانی خود سکان هدایت این فیلم را بر عهده می گیرد و به عنوان نویسنده و بازیگر آن فعالیت می کند.

فیلم خوش شانسی که ست روگن، صداپیشه انیمیشن Super Mario Bros. فیلم (فیلم برادران سوپر ماریو) و ریوز کیانو، بازیگر سریال جان ویک در بازیگری حضور دارد، برای ساخت این فیلم چراغ سبز نشان داده است. تصویربرداری اصلی این فیلم کمدی از ماه آینده در لس آنجلس، بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا آغاز خواهد شد.

جو دریکرئیس گروه Lionsgate Motion Picture در این باره گفت: «این فیلم واقعاً برای ما شانس آورد. ما فیلمنامه فیلم و توانایی های عزیز را دوست داریم [انصاری] ما به عنوان بازیگر و کارگردان، عمیقاً معتقدیم. چه زمانی هست [روگن] و کیانو [ریوز]دو بازیگر با استعداد درجه یک در کنار عزیز [انصاری] همانطور که گفته شد، زمینه را برای تبدیل شدن فیلم به یک اثر بسیار منحصر به فرد فراهم می کند. ما تولید این پروژه را در اسرع وقت آغاز خواهیم کرد.”

آنتونی کاتگاس، الن یانگ و عزیز انصاری به عنوان تهیه کننده Good Fortune و بردی فوجیکاوا و جان همفری Lionsgate بر این پروژه نظارت خواهد کرد. جزئیات فیلمنامه در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است.

  احیای فینیاس و فرب توسط دیزنی

عزیز انصاری 7 بار نامزد دریافت جایزه امی شده و 2 بار نیز برنده این جایزه شده است. این بازیگر آمریکایی بیشتر به خاطر بازی در نقش تام هاورفورد در تمام 7 فصل سریال پارک ها و تفریحات NBC و البته ساخت و نویسندگی سریال کمدی-درام Master of None (Master of Nothing) در شبکه آنلاین نتفلیکس شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید