تاریک ترین رازهای خانواده لمبرت در فیلم Insidious: The Red Door Horror تریلر

بلومهاوس تریلر و پوستر جدیدی از فیلم Insidious: The Red Door اثر پاتریک ویلسون به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Blumhouse اولین تریلر و پوستر Insidious: The Red Door را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر به تاریک ترین رازهای خانواده لمبرت می پردازد. پوستر جدید قرمز معروف سریال را نشان می دهد که به عنوان دروازه ای به قلمرو فراطبیعی The Further عمل می کند. قسمت پنجم فیلم توطئه در تاریخ 16 جولای (7 تیر) اکران می شود.

دانلود ویدیو آپارات

فیلم Insidious: The Red Door خانواده لمبرت را دوباره در کانون توجه قرار می دهد. آخرین بار طرفداران این خانواده را در Insidious ملاقات کردند: Chapter 2; جایی که جاش و دالتون تصمیم می گیرند خاطرات را سرکوب کنند تا از فرافکنی اثیری جلوگیری کنند و به قلمرو The Further بازگردند. داستان فیلم جدید یک دهه پس از قسمت قبلی می گذرد، زمانی که دالتون به دانشگاه می رود و با توانایی فرافکنی اثیری و بزرگسالی خود کنار می آید.

پوستر فیلم ترسناک Insidious: The Red Door

پاتریک ویلسونبازیگر احضار و تای سیمپکینزبازیگر مرد آهنی 3 برای بازی در نقش جاش و دالتون در Insidious: The Red Door بازمی گردد. پاتریک ویلسون در اولین کارگردانی خود، سکان هدایت قسمت پنجم فیلم توطئه را بر عهده می گیرد و اسکات تیمزنویسنده فیلم هالووین می کشد (هالووین می کشد) آن را بر اساس فیلمنامه داستانی نوشته است. لی ونل و جیسون بلیم او می نویسد

این اولین باری است که لی ونل فیلمنامه یک قسمت از Insidious را نمی نویسد. جیسون بلوم، لی ونل، جیمز وان و اورن پالی آنها به عنوان تهیه کننده فیلم توطئه 5 فعالیت می کنند. مجموعه فیلم های توطئه با فیلم Insidious به کارگردانی جیمز وان در سال 2011 آغاز شد که با استقبال خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران مواجه شد و با بودجه 1.5 میلیون دلاری در سراسر جهان 100.1 میلیون دلار فروخت.

  بازسازی Silent Hill 2 به نسخه اصلی بازی وفادار خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید