تایید نسخه بتای The Day Before قبل از نسخه کامل

همانطور که توسط استودیو Fantastic اعلام شده است، قبل از انتشار کامل The Day Before یک تست بتا برای بازیکنان وجود خواهد داشت.

بسیاری از افرادی که به MMO و بازی آخرالزمانی The Day Before علاقه مند هستند، کنجکاو هستند تا جزئیات بیشتری در مورد آن بدانند. به تازگی تاخیرهای متعدد در زمان انتشار و تاخیر سازندگان در پخش تریلر بازی باعث شد تا بازیکنان نسبت به واقعیت این پروژه تردید کنند. از طرفی موضوعی که باعث اختلاف بر سر علامت تجاری این بازی و استفاده از یک نام مشترک با نرم افزار تقویم شد، باعث شد استودیو Fantastic تاریخ انتشار The Day Before را به نوامبر آینده موکول کند. با این حال، سازندگان برای بهبود وضعیت بحرانی، سرانجام تریلر گیم پلی بازی ترسناک بقا خود را به اشتراک گذاشتند.

اکنون، وب‌سایت PCGamesN گزارش داده است که اخیراً یکی از مدیران رسمی Discord استودیوی Fantastic، The Day Before، برنامه توسعه‌دهندگان را برای انجام آزمایش بتا قبل از انتشار کامل بازی تایید کرده است. این مدیر در بیانیه خود توضیح داد: “با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، یک آزمایش بتا برای بازی انجام خواهد شد. این به بازیکنان فرصتی می‌دهد تا روز قبل از عرضه را تجربه کنند و بازخورد ارزشمندی را برای ما فراهم می‌کند که می‌توانیم از آن برای بهبود نسخه نهایی استفاده کنیم.»

با این حال، هنوز سوالات زیادی در مورد تاریخ و نحوه اجرای این آزمایش بتا در ذهن طرفداران The Day Before وجود خواهد داشت که سازندگان باید در آینده به آنها پاسخ دهند. بازی The Day Before قرار است در تاریخ 19 نوامبر (10 آبان) سال جاری بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  فروش 700 میلیون دلاری انیمیشن ماریو در سراسر جهان

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید