تیک‌های آبی قدیمی توییتر از 31 آوریل حذف خواهند شد

توییتر ابتدا اعلام کرد که حذف پرچم‌های آبی از سیستم قدیمی را از اول آوریل آغاز خواهد کرد. با این حال، به استثنای حساب نیویورک تایمز، که گفته بود در ازای تایید، سرویس آبی توییتر را خریداری نخواهد کرد، سایر حساب‌ها تاکنون با برچسب آبی تگ نشده‌اند. هفته گذشته، ایلان ماسک گفت که تیک های آبی قدیمی توییتر از 31 آوریل حذف خواهند شد، اما هنوز چنین اقدامی انجام نشده است.

تیک های آبی قدیمی را در توییتر حذف کنید

ایلان ماسک از امروز (20 آوریل) تیک‌های آبی قدیمی را حذف کرده است. اشاره کرده بوداما لازم به ذکر است که این عدد قبلا از حساب رسمی تایید شده توییتر نیز اعلام شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا کنه های آبی قدیمی به تدریج ناپدید می شوند یا به یکباره ناپدید می شوند.

با فرض اینکه این تغییر اتفاق بیفتد و توییتر شروع به حذف تیک‌های آبی قدیمی از سیستم خود کند، اگر از کاربران قدیمی شبکه اجتماعی هستید و می‌خواهید نشان تایید آن را دریافت کنید، باید در سرویس Twitter Blue مشترک شوید. در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس است. و اخیراً اعلام شد که تبلیغات کمتری برای این دسته از کاربران نمایش داده می شود.

اما با توجه به اینکه تغییر جدید توییتر، یعنی. هزینه دریافت تیک آبی ایجاد شده توسط ماسک از ابتدا مورد استقبال کاربران قرار نگرفت، باید دید در آینده چه تعداد مشترک خواهند داشت و آیا ماسک می تواند کاری انجام دهد. آیا این شبکه اجتماعی ارزش خرید 44 میلیارد دلاری را دارد یا خیر؟

  افزایش ایمنی راننده با فناوری Ready Care سامسونگ

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید