خرید فایروالک استودیو از سونی

استودیو فایروالک به استودیو پلی استیشن سونی می‌پیوندد. هرمان هالست از سونی این خبر را به طور رسمی در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد.

هرمان هالسترئیس استودیو جهانی پلی استیشن اعلام کرد که سونی در حال خرید استودیو فایروالک است. او در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، استودیو فایروالک را تیمی نامید که «برنامه‌ای برای اتصال بازیکنان به روش‌های جدید و خلاقانه دارد».

استودیو Firewalk مدت زیادی است که روی یک بازی چند نفره برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی کار می کند. سونی در سال 2021 به طور رسمی با این تیم وارد همکاری شد و در همان زمان گیمرها متوجه شدند که پلی استیشن قصد دارد بازی مورد نظر خود را منتشر کند. اکنون با خرید فایروالک، استودیوی فوق رسما به یکی از اولین تیم های پلی استیشن تبدیل می شود. هالست در بخشی از متن نوشت:

“من بسیار هیجان زده هستم که اعلام کنم که ما روابط خود را با استودیوی فایروالک گسترش داده ایم و از استقبال آنها در استودیو پلی استیشن هیجان زده هستیم. Firewalk متشکل از یک تیم فوق العاده با استعداد از افراد خلاق است که [در گذشته] آنها برخی از تحسین برانگیزترین تجربیات را در دنیای بازی ارائه کرده اند. آنها در حال حاضر سخت در حال کار بر روی اولین بازی چند نفره AAA اصلی خود برای پلی استیشن هستند.

از زمان اعلام همکاری خود با ProbablyMonsters و Firewalk به عنوان ناشر در سال 2021، ما تحت تاثیر جاه طلبی تیم برای ایجاد یک بازی چند نفره مدرن قرار گرفتیم. [این استودیو] او نیز مانند ما عاشق ساختن دنیاهای الهام بخش بر اساس گیم پلی استثنایی است. ما می خواهیم به سرمایه گذاری در کار آنها ادامه دهیم.”

  Capcom طرفداران را به تماشای Game Awards 2022 دعوت می کند

هرمان هالست، رئیس استودیو جهانی پلی استیشن، شرکت سونی

رئیس استودیوی فایروالک و کارگردان بازی اعلام نشده این تیم در بخشی از اعلامیه خود درباره خرید فایروالک توسط سونی نوشت: ما سال ها با هرمان و تیم بسیار با استعداد پلی استیشن همکاری نزدیکی داشته ایم که به ما کمک کردند تا بازی جدیدمان را بهتر کنیم. پیوستن به PS Studios به معنای عضویت رسمی در خانواده ای است که بسیاری از تحسین شده ترین بازی های زمان ما را ساخته است. ما افتخار می کنیم.”

کریستوفر درینگ GamesIndustry اعلام کرد که Firewalk اکنون بیستمین اولین استودیوی بازی سازی پلی استیشن است و خرید آن بخشی از برنامه های سونی برای توسعه و انتشار خدمات بازی زنده است.

دیدگاهتان را بنویسید