سری Twilight در حال توسعه است

پس از اعلام سریال هری پاتر، Lionsgate اکنون به دنبال ساخت سریالی بر اساس رمان های Twilight است و نویسنده ای را برای این مجموعه استخدام کرده است.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، مجموعه رمان های گرگ و میش به تلویزیون می آید. هالیوود ریپورتر گزارش داد که یک سریال تلویزیونی بر اساس رمان های استفنی مایر در دست ساخت است و بخش تلویزیونی Lionsgate مسئولیت آن را بر عهده دارد، اما این سریال هنوز در مراحل اولیه توسعه است. سیندی دالی که تجربه نویسندگی در فیلم‌های Tell Me Lies، The Walking Dead: World Beyond، Raised by Wolves، Dirk Gently’s Holistic Detective Agency و The Get Down را دارد، مسئولیت نوشتن فیلمنامه مجموعه Twilight را بر عهده دارد. گرفته شد.

رابرت پتینسون در لباس ورزشی

گفته می‌شود که دالی با تلویزیون Lionsgate همکاری می‌کند تا بیشتر مشخص کند که سریال رمان مایر چگونه خواهد بود. آیا این یک بازسازی بر اساس رمان های اصلی است یا داستان متفاوتی را در دنیای رمان های گرگ و میش دنبال می کند؟ سریال گرگ و میش هنوز در مراحل ابتدایی است، بنابراین هیچ شبکه یا سرویس پخشی هنوز حق پخش آن را به دست نیاورده است. چرا که منابع نزدیک می گویند استودیوی سازنده تصمیم گرفته قبل از واگذاری حق پخش سریال، توسعه پروژه را هدایت کند.

هنوز جدول زمانی مشخصی برای زمان معرفی سری Twilight برای خریداران احتمالی اعلام نشده است. منابع نزدیک به این سریال می گویند که انتظار می رود مایر، نویسنده رمان ها، در این اقتباس تلویزیونی ایفای نقش کند. پیش از این، 5 فیلم گرگ و میش این مجموعه با بازی کریستن استوارت و رابرت پتینسون بیش از 3.4 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشتند. اگرچه رمان‌های مایر با تحسین منتقدان مواجه شدند، فیلم‌های گرگ و میش نقدهای متوسط ​​تا ضعیفی دریافت کردند.

  دموی سه ساعته Dying Light 2: Stay Human برای PlayStation Plus Premium

با این حال، بسیاری امیدوارند که اگر سریال گرگ و میش اقتباس مستقیم از رمان ها بود، می توانست در این زمینه عملکرد بهتری داشته باشد. مدتی پیش ساخت سریال هری پاتر برای شبکه مکس تایید شد و خبر ساخت سریال گرگ و میش به طور خلاصه منتشر شد که پیش از این درباره امکان انجام اسپین آف تلویزیونی بر اساس آن صحبت شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید