شایعه: بازی Splinter Cell Battle Royale چند هفته قبل از عرضه لغو شد

طبق گزارشی جدید، یوبی سافت پروژه بتل رویال سری Splinter Cell را در دست توسعه داشت که در نهایت چند هفته قبل از رونمایی لغو شد.

تا چند ماه گذشته، طرفداران یوبی سافت معتقد بودند که این ناشر و توسعه دهنده فرانسوی قصد دارد هر ماه یک بازی تیراندازی چندنفره را معرفی کند. با این حال، طولی نکشید که یوبی سافت متوجه شد که بازیکنان به این عمل اعتراض دارند. به نظر می رسد که این در نهایت باعث شد تا شرکت برخی از پروژه های تیراندازی چند نفره خود از جمله Project Q را لغو کند.

اکنون یکی از کاربران Reddit که ادعا می‌کند آزمایش‌کننده پروژه‌های یوبی‌سافت در حال توسعه است، گزارش داده است که یوبی‌سافت در گذشته روی توسعه یک بازی بتل رویال در سری Splinter Cell به نام Splinter Cell Hunters کار می‌کرد که در نهایت لغو شد. افشاکننده پروژه یوبی سافت را یک بازی سوم شخص PvPvE Battle Royale با مکانیک های تیراندازی و ماینینگ توصیف می کند.

به نظر می رسید که هر مسابقه Splinter Cell Hunters از 28 بازیکن آنلاین تشکیل شده بود که باید بازی را در گروه های دو نفره تجربه می کردند. در هر مسابقه، بازیکنان باید اهداف مهمی برای کشتن و کشتن آنها در طول یک برنامه پیدا می کردند. در همین حین، سایر بازیکنان و دشمنان کنترل شده با هوش مصنوعی نیز در مسیر بازیکنان قرار می گرفتند. در نهایت بازیکنان پس از کشتن اهداف مهم باید به انبارهای داده می رفتند و پس از استخراج منابع لازم، زنده به سایت هلیکوپتر می رسیدند تا در نهایت نقشه را ترک کرده و در مسابقه پیروز شوند.

  رونمایی از برنامه آتی استودیو گوریلا در رویدادی در انگلستان

سم فیشر برای مبارزه با دشمنان آماده می شود

به گفته افشاگر، اگر بازیکنان در طول ماموریت کشته شوند، به عنوان یک مزدور (مزدور) با شارژ ویژه به بازی برگردید. در همین حال، اگر بازیکنان بتوانند حریف آنلاین دیگری را بکشند، به عنوان یک جاسوس شناخته می شوند. همچنین گزینه کشتن یک هم تیمی وجود داشت که در این صورت بازیکن را خائن می نامیدند.خائنبا این حال، جزئیات مربوط به این موضوع کمیاب است، و مشخص نیست که هر یک از این نام‌های مستعار در نهایت به چه چیزی در بازی منجر می‌شوند.

افشاگر در ادامه به مکانیک های پیشرفت و یک سیستم تراز، اپراتورهای جاسوسی مختلف که در کلاس های مختلف قرار دارند، تجهیزات متمرکز بر مخفی کاری و موارد دیگر اشاره کرد. ظاهرا Splinter Cell Hunters چند هفته تا معرفی رسمی فاصله داشت، اما یوبی سافت بالاخره تصمیم گرفت آن را لغو کند.

علاوه بر پروژه Battle Royale، یوبی سافت نسخه واقعیت مجازی Splinter Cell را نیز در دست توسعه داشت که آن نیز لغو شد. با این حال، بازسازی نسخه اول این سری در حال توسعه است و طرفداران امیدوار به احیای سری Splinter Cell هستند.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید