معرفی Blasphemous 2 برای کامپیوتر و کنسول

بازی Side-scrolling Metroidvania Blasphemous با تریلر جدیدی برای PC، PlayStation، Xbox و Nintendo Switch معرفی شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که تیم 17 و استودیو The Game Kitchen از ادامه بازی metroidvania Blasphemous با یک تریلر جدید خبر دادند. در این نسخه که با نام Blasphemous 2 شناخته می شود، The Penitent One، شخصیت نسخه اول، برای ادامه ماجرا برمی گردد. اتفاقات این بازی از جایی شروع می شود که داستان بسته الحاقی Wounds of Eventide از نسخه اول به پایان می رسد.

در Blasphemous 2، شخصیت The Penitent One خود را در سرزمینی جدید خواهد یافت و بار دیگر در چرخه ای بی پایان از زندگی، مرگ و تولد دوباره گرفتار می شود. قهرمان داستان باید این دنیای عجیب و غریب جدید را کشف کند و با مبارزه با ساکنان این سرزمین ناشناخته به آخرین اردوگاه خود بازگردد. بازی اسکرول جانبی Blasphemous 2 دشمنان جدید و باس های چالش برانگیزی برای مبارزه خواهد داشت.

Blasphemous 2 تعدادی سلاح منحصر به فرد و مجموعه ای از مهارت های جدید را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که قابل شخصی سازی هستند. تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است و فقط می دانیم که طرفداران باید منتظر تجربه آن در تابستان 2023 باشند. این بازی در زمان عرضه ایکس باکس برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. سری S و نینتندو سوییچ شامل خواهند شد.

دانلود ویدیو آپارات

  تریلر گیم پلی بازی Assassin's Creed Mirage رسما معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید