نمایش پس‌زمینه داستان و سلاح‌های دویندر در تریلر گیم‌پلی Redfall

دیویندر به عنوان نویسنده و شکارچی حیوانات ناشناخته با پدیده های مرموز آشنایی زیادی دارد و برای مقابله با آنها سلاح های خاصی اختراع می کند.

بازی Redfall دارای چهار شخصیت است که بازیکنان قادر به کنترل آنها خواهند بود. استودیو آرکین تاکنون با پخش تریلرهایی 3 شخصیت لیلا الیسون، جیکوب بویر و رمی دلا روزا را به نمایش گذاشته است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Arkane چهارمین عضو گروه را با نام Devinder Crosley معرفی کرده است.

دیویندر به عنوان نویسنده و شکارچی حیوانات ناشناخته، تجربه گسترده ای در ردیابی پدیده های مرموز و غیرقابل توصیف دارد. بنابراین زمانی که او خود را در آخرالزمان خون آشام می بیند، کاملا آماده است تا با آن مقابله کند. این شخصیت می تواند سلاح های ویژه ای برای مقابله با تهدید خون آشام بسازد. از پرتاب نیزه برقی گرفته تا دشمنان شوک الکتریکی و خیره کننده گرفته تا دستگاه پرتابی که به شما امکان می دهد به نقطه فرود دستگاه حرکت کنید.

بازی Redfall در تاریخ 2 می 2023 (12 می 1402) بر روی پلتفرم های Xbox Series X منتشر می شود | Xbox Series S و PC برنامه ریزی شده است. این بازی از حالت چندنفره کراس پلتفرم در تمامی پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند، اما انتظار نداشته باشید که در زمان راه‌اندازی آن را با سرعت 60 فریم در ثانیه تجربه کنید. استودیوی Arkin اخیرا تایید کرده است که Redfall بر روی کنسول Xbox Series X Xbox Series S با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

  برای اولین بار در جهان لقاح مصنوعی با کمک ربات منجر به تولد دو نوزاد دختر شد.

دیدگاهتان را بنویسید