نگاهی به بازی های نمایش داده شده در رویداد Nintendo Indie World

رویداد Indie World نینتندو شب گذشته برگزار شد و در طی آن شاهد رونمایی از Blasphemous 2 و اعلام تاریخ انتشار Oxenfree II بودیم.

نینتندو چندی پیش اعلام کرد که رویداد جدید Indie World در روز چهارشنبه 30 آوریل برگزار خواهد شد. رویدادی با تمرکز بر افشای یا اعلام تاریخ انتشار بازی‌های مستقل در پلتفرم نینتندو سوییچ. اتفاق مذکور شب گذشته رخ داد و در این بین با غافلگیری های هیجان انگیز و جالبی همراه بود. در زیر نگاهی می اندازیم به تمام بازی های نمایش داده شده در رویداد Indie World نینتندو.

تنظیمات و شخصیت های بازار شبانه Mineko

این بازی هشت سال پیش معرفی شد و اکنون تاریخ انتشار نهایی و رسمی مشخص شده است. Mineko’s Night Market در تاریخ 4 اکتبر برای نینتندو سوییچ عرضه می شود و گرافیک هنری بازی یکی از مواردی است که به نظر می رسد سازنده روی آن تمرکز کرده است.

شخصیت های بازی My Time at Sandrock

اگر از طرفداران بازی های ساختمانی و My Time at Portia هستید، My Time at Sandrock انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این بازی در واقع دنباله ای بر بازی My Time at Portia است و بازیکنان نقش سازنده ای را بر عهده می گیرند که باید با جمع آوری مواد مختلف سازه ها، ماشین ها و دستگاه هایی بسازند. My Time at Sandrock تابستان امسال منتشر خواهد شد.

در بازی PlateUp غذا آماده کنید

در سال 2022 بازی PlateUp بر روی استیم منتشر شد و توانست نظرات بسیار خوبی را از کاربران استیم دریافت کند. حالا پس از یک سال، کاربران نینتندو سوییچ می توانند در ماه اکتبر PlateUp را تجربه کنند که از نظر گیم پلی بسیار شبیه Overcooked است.

  نتایج بررسی عملکرد فناوری XeSS اینتل با پردازنده‌های گرافیکی Nvidia و AMD

پوستر بازی Quilts and Cats of Calico

Quilts and Cats of Calico محصولی است که ممکن است برای علاقه مندان به بازی های رومیزی جذاب باشد زیرا بر اساس یک بازی رومیزی به همین نام ساخته شده است. محصول مذکور در پاییز سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین، علاوه بر بخش چندنفره، کاربران می توانند بخش داستان را نیز تجربه کنند که در آن شما رهبری یک خیاط را بر عهده می گیرید.

لوگوی بازی Rift of the Necrodancer

Rift of the NecroDancer دنباله ای بر بازی Crypt of the NecroDancer است و ما با یک محصول ریتمیک طرف هستیم. در جریان عرضه بازی، مشخص شد که این تیم داستان ها و شخصیت های جدیدی را برای کاربران ایجاد کرده است تا تجربه متفاوتی نسبت به نسخه قبلی داشته باشند. بازی مذکور در تاریخ نامعلومی در سال جاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

مرتب سازی از طریق کشوی میز در کمی به سمت چپ

در حین بازی بازیکنان A Little to the Left باید همه چیز را در خانه خود مرتب کنند. آن وقت است که یک گربه شیطانی در این وسط است که مدام در حال ویران کردن است. پازل عنصر اصلی بازی است و کاربران می توانند این بازی را در ماه ژوئن امتحان کنند.

بسته الحاقی Shovel Knight Pocket Dungeon

نینتندو در رویداد شب گذشته بسته الحاقی جدیدی را معرفی کرد Shovel Knight Pocket Dungeon featured Puzzler’s Pack یک بسته الحاقی رایگان برای دارندگان Shovel Knight Pocket Dungeon است که در بهار امسال برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد و برای امتحان این بسته الحاقی باید بازی اصلی را خریداری کرده باشید.

بسته گسترش فرقه بره Relics of the Old Faith

روز دوشنبه 14 اردیبهشت ماه، آپدیت Relics of the Old Faith برای Cult of the Lamb منتشر خواهد شد. در طول این بسته الحاقی، شاهد اضافه شدن دشمنان، آیتم ها و اعضای قابل جذب جدید هستیم. کاربران همچنین با ظاهر جدید چهار اسقف نگهبان در بازی مبارزه خواهند کرد.

  ایلان ماسک: به زودی فقط توییت های کاربران تایید شده در بخش درباره توییتر ارائه می شود

ماجراهای توبه در کفر 2

نکته قابل توجه مراسم دیشب رونمایی از Blasphemous 2 بود که البته در گذشته مشخص بود که نسخه دوم این بازی در حال ساخت است اما دیشب رسما اعلام شد و مشخص شد که برای عرضه خواهد شد. نینتندو سوییچ تابستان امسال. در این نسخه شاهد رستاخیز Penitent و شروع ماجراجویی جدید هستیم.

Oxenfree 2: Lost Signals

همچنین Oxenfree II و تاریخ انتشار نهایی آن نیز از دیگر مواردی بود که طرفداران ایندی را خوشحال کرد. سرانجام مشخص شد که بازیکنان می توانند در تاریخ 21 جولای بازی Oxenfree 2: Lost Signals را تجربه کنند.

از دیگر بازی های به نمایش درآمده در رویداد شب گذشته می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • Animal Well Game – اوایل سال 2024 منتشر شد
 • بازی Crime O’Clock – در 9 جولای منتشر شد
 • Teslagard 2 & Teslagard Remastered – اکنون عرضه شده است
 • Shadows Over Loathing – اکنون خارج شوید
 • بازی Paper Trail – در ماه آگوست منتشر شد
 • بازی Little Kitty Big City – تاریخ انتشار نامشخص 2024
 • Chants of Sennaar Game – در 14 سپتامبر منتشر می شود
 • بازی Brotato – امسال منتشر شد
 • بازی Escape Academy: The Complete Edition – در پاییز عرضه می شود
 • Five Nights at Freddy’s: Security Breach – هم اکنون
 • بازی Bomb Rush Cyberfunk – منتشر شده در 27 آگوست

دیدگاهتان را بنویسید