کارگردان Fast X برای کارگردانی Fast and Furious 11 بازگشته است

به تازگی مشخص شد که کارگردان Fast X برای کارگردانی Fast and Furious 11 بازخواهد گشت.

فیلم Fast and Furious 11 در دست ساخت است، این قسمت باید به داستان سری اصلی این مجموعه اکشن پایان دهد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونکارگردان فیلم «سریع و خشن 11» مشخص شد. ورایتی گزارش داد لوئیس لتریرکارگردان فیلم The Incredible Hulk و Now You See Me که فیلم Fast and Furious 10 را کارگردانی کرد، فیلم Fast and Furious 11 را کارگردانی کرد.

پیتر کرامر، رئیس یونیورسال پیکچرز، از بازگشت لتریر برای کارگردانی سریع و خشمگین 11 ابراز هیجان کرد و از کار او در Fast X تمجید کرد. فرانچایز فیلم Fast and Furious تا به امروز بیش از 6 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است و به عنوان یکی از فیلم های سینمایی شناخته می شود. مجموعه فیلم های ارزشمند یونیورسال. با این حال Fast and Furious 11 هنوز تاریخ اکرانی ندارد اما انتظار می رود فیلمبرداری و تولید این فیلم اکشن به زودی آغاز شود.

فیلم Fast X در تاریخ 19 می در سینماها اکران می شود. وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، سونگ کانگ، تایریز گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملکیور، آلن ریچ، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X بازی کردند و به ایفای نقش پرداختند. لیست بازیگران سریع و خشمگین 11 در حال حاضر اعلام نشده است.

  آمار بازی 2022 خود را در وب سایت پلی استیشن ببینید

دیدگاهتان را بنویسید