Spider-Man 2 یک قدم به اتمام نزدیکتر است

به گفته بازیگر اصلی Marvel’s Spider-Man 2، استودیوی Insomniac Games فرآیند موشن کپچر مرد عنکبوتی و پیتر پارکر را تکمیل کرده است.

یکی از بازی های بزرگ و انحصاری پلی استیشن که قرار است در سال 2023 منتشر شود، Marvel’s Spider-Man 2 است که توسط Insomniac Games ساخته شده است. سازندگان در اوایل سال جاری تایید کردند که بازی مورد انتظار برای انتشار در پاییز 2023 آماده خواهد شد. اکنون گزارش ها نشان می دهد که Insomniac به خوبی در پشت صحنه توسعه Marvel’s Spider-Man 2 قرار دارد.

یوری لونتال، بازیگر نقش پیتر پارکر و مرد عنکبوتی در بازی‌های اینسومنیاک، اخیراً در Reddit تأیید کرده است که کارش با فیلمبرداری برای Marvel’s Spider-Man 2 کاملاً تمام شده است. شاید روند ضبط حرکت برای سایر شخصیت‌های آن بازی ادامه یابد. اما واضح است که بیشتر کارهای موشن کپچر بر روی بازیگر اصلی متمرکز شده بود. بنابراین می توان حدس زد که بسیاری از موشن کپچر برای Marvel’s Spider-Man 2 انجام شده است.

ماه گذشته، تونی تاد، بازیگر نقش ونوم در Marvel’s Spider-Man 2، اعلام کرد که این فیلم در سپتامبر امسال اکران خواهد شد و سونی برنامه های بزرگی برای تبلیغ و بازاریابی این محصول در ماه آگوست دارد. با این حال، Sony یا Insomniac Games هنوز به این ادعا پاسخ نداده اند. در همین حال، درزها ادعا می کنند که ویترین پلی استیشن برای اوایل ژوئن آینده برنامه ریزی شده است. بنابراین اگر این فاش‌ها درست باشد، می‌توانیم منتظر اطلاعات و تصاویر بیشتری از Marvel’s Spider-Man 2 باشیم.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آنها را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  Corsair اولین مانیتور بازی انعطاف پذیر جهان را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید