او در حال اتمام نگارش فیلمنامه فیلم جدید سوپرمن است

جیمز گان اخیراً جزئیات جدیدی را در مورد Superman: Legacy در توییتر به اشتراک گذاشته است، مانند تکمیل فیلمنامه و موارد دیگر.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده DC (فصل 1)

فیلم Superman: Legacy قرار است ریبوت شخصیت سوپرمن، آغاز فصل اول دنیای فیلم جدید دی سی به نام خدایان و هیولاها و جیمز گان، کارگردان سه گانه نگهبانان کهکشان و جوخه انتحار باشد. فیلم که ریاست استودیو دی سی را نیز بر عهده دارد، کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم جدید سوپرمن را بر عهده دارد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم Superman: Legacy منتشر شده است. جیمز گان اخیراً تصویری از فیلمنامه Superman: Legacy به مناسبت اولین روز سوپرمن در دنیای کمیک منتشر کرده است:

صفحه اول فیلمنامه فیلم Superman: Legacy

اگرچه بسیاری در ابتدا تصور می کردند که گان تنها صفحه اول فیلمنامه Superman: Legacy را منتشر کرده است، اما بعداً تأیید کرد که در واقع نوشتن فیلمنامه Superman: Legacy را به پایان رسانده است. البته، گان احتمالاً قسمت‌هایی از فیلمنامه نهایی را بارها بازنویسی می‌کند و تا زمان شروع فیلمبرداری همه چیز را تغییر خواهد داد. حال سوال اینجاست که آیا به زودی بازیگر سوپرمن معرفی می شود؟

گان در پاسخ به یکی از طرفداران تایید کرد که در پایان این ماه یا ماه آینده نباید منتظر انتخاب و معرفی بازیگر جدید سوپرمن در فیلم Superman: Legacy باشیم. گان قبلا قول داده بود که بازیگر نقش کلارک کنت پس از تکمیل فیلمنامه معرفی خواهد شد اما زمان دقیقی را اعلام نکرد. در هر صورت شایعه شده است که فیلم Superman: Legacy در ژانویه 2024 فیلمبرداری و تولید را آغاز خواهد کرد که در نهایت ممکن است تغییر کند.

  تقابل وین دیزل و جیسون موموآ در تریلر جدید فیلم Fast and Furious 10

جیمز گان هنگام معرفی سوپرمن: میراث گفت که سوپرمن در این فیلم تعادلی بین میراث کریپتونی خود با تربیت انسانی‌اش پیدا می‌کند و حقیقت، عدالت و مهربانی آمریکایی را در دنیایی که مهربانی منسوخ و خارج از مد تلقی می‌شود، تجسم می‌دهد. هنری کاویل در نقش مرد پولادین در فیلم Superman: Legacy بازنخواهد گشت و بازیگر جوان‌تری جایگزین او می‌شود که هنوز انتخاب نشده است.

فیلم Superman: Legacy برای اکران در 11 جولای 2025 (20 ژوئیه 1404) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید