بازیگر تد لاسو برای بازی در نقشی محوری به ونوم 3 می پیوندد

ستاره تد لسو، جونو تمپل، در حال مذاکره نهایی با سونی پیکچرز برای ایفای نقش کلیدی در Venom 3 است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که لیست بازیگران Venom 3 در حال گسترش است. همانطور که سونی پیکچرز همبازی است تام هاردی در این فیلم از او به عنوان یک ابرقهرمان یاد می شود. همانطور که توسط Deadline گزارش شده است، معبد جونوتد لاسو بازیگر سریال در حال مذاکره نهایی برای بازی در Venom 3 است. با این حال، نمایندگان سونی از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری می کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که جونو تمپل چه شخصیتی را در دنیای مرد عنکبوتی سونی بازی خواهد کرد، اما این بازیگر انگلیسی بیشتر به خاطر بازی در نقش کیلی جونز در سریال تد لاسو شناخته می شود. جونو تمپل در آثاری چون سریال وینیل و فیلم تاوان نیز نقش های برجسته دیگری را ایفا کرده است. این بازیگر در آینده در مجموعه گلچین شبکه FX Fargo دیده خواهد شد و اولین بازیگری است که به Venom 3 اضافه شده است.

Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی Venom: Let There Be Carnage اندی سرکیس این فیلم پس از اکران در 9 مهر 1400 (اول اکتبر 2021) رکورد افتتاحیه دوران کرونا را شکست و با فروش داخلی بیش از 200 میلیون دلار و فروش جهانی بیش از 480 میلیون دلار به دومین فیلم پرفروش سال 2021 در آمریکا تبدیل شد. . دو فیلم ابرقهرمانی Venom با بازی تام هاردی 1.36 میلیارد دلار در سراسر جهان فروختند.

کلی مارسل او فیلم Venom 3 را کارگردانی کرد و فیلمنامه آن را نیز نوشت. این نویسنده بریتانیایی فیلمنامه سال 2018 Venom و دنباله های آن، Fifty Shades of Grey و Saving Mr. بانک ها (نجات آقای بنکس) در پرونده ایشان. تام هاردی دوباره نقش خود را در Venom 3 بازی می کند و آوی آراد، مت تولماچ، امی پاسکال و هاچ پارکر آنها به عنوان تهیه کننده پروژه کار می کنند.

  معرفی بازی جدید Borderlands در افتتاحیه Gamescom 2022

دیدگاهتان را بنویسید