بازی Iron Man احتمالا جهان باز است

آگهی استخدام ارسال شده توسط استودیو Motive به احتمال جهان باز بودن مرد آهنی اشاره دارد.

الکترونیک آرتز در سپتامبر گذشته اعلام کرد که استودیو Motive که سابقه ساخت دو بازی Star Wars Squadron و یک بازسازی Dead Space را دارد، در حال کار بر روی توسعه یک بازی بر اساس Iron Man است. این شرکت همچنین تایید کرد که بازی آینده مرد آهنی یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص و تک نفره خواهد بود.

البته تاکنون جزئیات زیادی از این بازی در حال توسعه منتشر نشده است و تنها اخبار پراکنده ای در قالب گزارش ها و شایعات پیرامون این پروژه به گوش می رسد. استفن رودز، کارگردان داستان انگیزشی اخیراً یک پست شغلی برای نویسنده اصلی Iron Man در توییتر منتشر کرده است که به طور غیرمستقیم به جهان باز بازی اشاره می کند. در بخش توضیحات صلاحیت نامزد برای این موقعیت آمده است که این فرد باید تجربه نوشتن گفتگو برای بازی های جهان باز و غیر خطی را داشته باشد.

با توجه به اینکه بازی Iron Man استودیو Motive یک بازی ابرقهرمانی تک نفره خواهد بود، ایده جهان باز آن دور از ذهن نیست. به خصوص که مرد آهنی توانایی ها و گجت های منحصر به فردی برای پرواز و پیمایش در محیط های باز دارد. اگر این احتمال درست باشد، بازی Iron Man به عنوان اولین تلاش استودیو Motive برای ساخت بازی های جهان باز شناخته می شود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید.

  واکنش عجیب ربات انسان نما آمکا با دیدن خود در آینه

دیدگاهتان را بنویسید