تاریخ سرور تست عمومی بتای Diablo 4 اعلام شد

شرکت بلیزارد تاریخ تست عمومی بتای Diablo 4 را برای ارزیابی کیفیت سرورهای آنلاین اعلام کرد.

در جریان رویداد پخش زنده Diablo 4 Developer Update، Blizzard Entertainment آزمایش بتای عمومی Server Slam را تایید کرد. به گفته این توسعه دهنده، بازیکنان در تمامی پلتفرم های هدف Diablo 4 می توانند از 22 می (12 می) تا 24 می (14 می) در تست بتای عمومی آن شرکت کنند. هدف از انجام این تست بررسی عملکرد و کیفیت سرورهای بازی تحت فشار جمعیت بازیکنان است تا سازندگان در روز اول عرضه از عملکرد صحیح و روان آنها مطمئن شوند.

به گفته سازندگان، تست آینده Diablo 4 نسبت به تست بتای قبلی دچار تغییرات و بهبودهایی خواهد شد. بنابراین بازیکنان علاقه مند به کلاس های Barbarian و Druid می توانند این بازی را دوباره امتحان کنند. بلیزارد در ادامه تایید کرد که برای بازیکنانی که در تست بتا عمومی شرکت می کنند، پاداشی از جمله بسته Beta Wolf در نظر گرفته است. همچنین تایید شده است که Ashawa، لقب رئیس جهانی Diablo 4، از 23 می (13 مه) به طور منظم هر سه ساعت یکبار بازپخش خواهد شد.

قهرمانان چهار کلاس از بازی Diablo 4

بازیکنانی که موفق به شکست Ashava با یک مبارز سطح 20 شوند می توانند تروفی Cry of Ashava Mount را دریافت کنند. اما بازیکنان نباید قبل از رسیدن به سطح 20 با این باس مبارزه کنند و شکست دهند زیرا در این صورت پاداش ذکر شده را دریافت نمی کنند. علاوه بر این، بلیزارد خاطرنشان کرد که هیچ پیشرفتی از بتای قبلی به بتا سرور Slam منتقل نخواهد شد و پیشرفت بازیکنان در تست‌های بتا به نسخه نهایی منتقل نخواهد شد.

  آدام وارلاک و یک تهدید بزرگ در تصاویر جدید Guardians of the Galaxy 3 ظاهر می شوند

بازی Diablo 4 قرار است در تاریخ 6 ژوئن سال جاری برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Diablo 4 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید