تاریخ شروع دانلود بازی Star Wars Jedi: Survivor

کاربران رایانه شخصی و کنسول می توانند از ۲۵ آوریل، ۳ روز قبل از عرضه بازی، فایل Star Wars Jedi: Survivor را از قبل بارگذاری کنند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor توسط Respawn Entertainment، ادامه مورد انتظار بازی موفق Star Wars Jedi: Fallen Order هفته آینده برای گیمرها عرضه می شود. در این دنباله، کال کاستیس، که اکنون جدی تمام عیار است، پنج سال پس از وقایع نسخه اول، بار دیگر مبارزه با امپراتوری را آغاز می کند. همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود، اما حداقل قهرمان دوباره به تیم Mantis و دوستان جدیدی که دوست دارند پیوست آکونا بود ایناهاش.

جزئیات زمان پیش بارگذاری Star Wars Jedi: Survivor

حجم فایل نصبی این بازی برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر تقریبا سنگین است و 147.77 تا 150 گیگابایت فضا را اشغال می کند. اما خوشبختانه پیش بارگذاری این بازی زودتر میسر می شود تا کاربران بتوانند از روز اول انتشار فایل ها را دانلود کرده و بازی را تجربه کنند. اکانت توییتر EA Star Wars رسما تایید کرد که کاربران می توانند این بازی را از 25 آوریل دانلود کنند.

کاربران Xbox Series X، Xbox Series S و PS5 می توانند بازی ها را از ساعت 7:30 صبح امروز پیش بارگذاری کنند. در حالی که این فرصت یک ساعت زودتر و از ساعت 6:30 صبح برای کاربران رایانه شخصی از طریق استیم و برنامه EA در دسترس خواهد بود. در هر صورت بازی از 28 آوریل یعنی 28 فروردین در دسترس خواهد بود. 8 مه 1402

  اولین تصاویر از سیتادل دومین سریال پرهزینه تاریخ منتشر شد تاریخ شروع نمایش اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید