حق خرید 100 بازی قدیمی آتاری را بخرید

آتاری تایید کرده است که حقوق بیش از 100 بازی و مجموعه کلاسیک از دهه 80 و 90 را به دست آورده است.

طبق آخرین اعلام رسمی آتاری، این شرکت مجوز تعداد زیادی بازی قدیمی و کلاسیک را صادر کرده است. تعداد آثار این مجموعه خریداری شده به بیش از 100 اثر می رسد; مجموعه ای از بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل و فرنچایزهای منتشر شده در دهه های 80 و 90 در بین پلتفرم ها و نسل های کنسول.

به گزارش رسانه Eurogamer، دستیابی آتاری به آدرس های IP مورد بحث بخشی از برنامه این شرکت برای خرید کاتالوگ بازی ناشران و توسعه دهندگان قدیمی از جمله Micropose، Infogrames و Accolade است. آتاری تایید کرده است که در حال حاضر مالک علامت تجاری Accolade است. آتاری لیست کامل فرنچایزها و بازی هایی را که به دست خواهد آورد فاش نکرده است. اما او به تعدادی بازی از جمله Bubsy، Demolition Racer، Hardball، 1942: Pacific Air War، F-117A و F-14 Air Combat اشاره کرد.

آتاری در ادامه توضیح داد که قصد دارد این بازی‌های ویدیویی کلاسیک را از طریق نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس مخاطبان جدیدی قرار دهد. این شرکت همچنین گفت که ممکن است روی توسعه بازی‌های جدید در برخی از فرنچایزهای کلاسیک کار کند. در ماه های اخیر، آتاری استودیوهای خود را گسترش داده و تیم های بازی سازی جدیدی را خریداری کرده است که یکی از این توسعه دهندگان استودیو Nightdive است. Nightdive اخیرا توسط آتاری خریداری شد و در حال حاضر در حال کار بر روی بازسازی System Shock است.

  خنک ترین شهرهای شمال برای سفر تابستانی

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید