شایعه: Alan Wake 2 قدرت واقعی نسل جدید را نشان می دهد

به گفته نیک بیکر از XboxEra، ساخت بازی ترسناک بقا Alan Wake 2 پیشرفت بسیار خوبی دارد و این محصول دارویی می تواند در سال 2023 وارد بازار شود.

با وجود پیشرفت روند توسعه Control 2 و اسپین آف های متعدد این مجموعه در استودیو Remedy، به نظر می رسد که Alan Wake 2 این موضوع باعث ایجاد شور و هیجان بیشتر در بین طرفداران شد. در حالی که این بازی قرار است پس از انتشار بازی در سال جاری برای Xbox Series X/S، PC و PlayStation 5 منتشر شود. Game Awards 2021 تاکنون تنها تصاویر محدودی با طرفداران به اشتراک گذاشته شده است.

گرافیک بازی Alan Wake 2

اکنون نیک بیکر از XboxEra ادعا می کند که منابع به او اطلاع داده اند که بازی تقریباً آماده است، او گفت که Alan Wake 2 ممکن است آن را “نمایش واقعی نسل جدید” می داند. بیکر می گوید که گفته می شود اپیک گیمز سرمایه‌گذاری این پروژه را برعهده دارد و این بازی را به طور انحصاری از طریق فروشگاه اپیک گیمز بر روی رایانه شخصی منتشر خواهد کرد. به نظر می رسد که درآمد این شرکت از بازی Fortnite صرف سرمایه گذاری های خوبی می شود.

Remedy Entertainment قبلا تایید کرده است که Alan Wake 2 بزرگترین پروژه این شرکت تا به امروز خواهد بود که توسط موتور نورث لایت طراحی شده است. به آن «زیباترین اثر» این استودیو نیز می گویند. توسعه دهندگان بازی نیز ادامه این بازی را تایید کردند آلن ویک اکنون کاملاً عملیاتی شده است، اما هنوز تا انتشار فاصله زیادی داریم.

  گزارش مالی سه ماهه اول سال 2023 شیائومی از فروش 30 میلیون گوشی موبایل خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید