مهارت‌های کلاس Druid در تریلر جدید Diablo 4 نشان داده شده است

در تریلر جدید Diablo 4، بلیزارد سبک مبارزه و مهارت های کلاس دروید را به نمایش گذاشت.

بلیزارد تاکنون با پخش تریلرهای انحصاری، توانایی های رزمی کلاس های Mage، Rogue و Barbarian را به نمایش گذاشته است و حالا نوبت به کلاس Druid رسیده است. در همین راستا، سازندگان تریلر جدیدی از گیم پلی Diablo 4 را با تمرکز بر معرفی کلاس Druid به اشتراک گذاشته اند.

کلاس دروید در سبک مبارزه خود به عناصر طبیعی متکی است و به همین دلیل شاهد تنوع زیادی در مهارت های آن هستیم. جنگنده ای از این کلاس می تواند از گردباد، صاعقه یا صخره های سنگی برای حمله به دشمنان یا دفاع از خود استفاده کند. همچنین، کلاس Druid به بازیکنان اجازه می دهد تا به هیولاهایی مانند گرگینه ها و خرس های وحشی تبدیل شوند تا دشمنان را با تنوع بیشتری بکشند. علاوه بر این، دروید جنگجو ممکن است چندین گرگ را در حین کاوش در محیط یا مبارزه با خود داشته باشد.

در گذشته، بلیزارد پس از آزمایش بتای Diablo 4 اعلام کرد که طرفداران کلاس Druid می‌توانند انتظار چندین پیشرفت را داشته باشند. به گفته بلیزارد، برخی از این پیشرفت‌ها عبارتند از بهبود استفاده از Maul و Pulverize، افزایش آسیب مهارت‌های Companion و کاهش خنک‌سازی مهارت‌های Ultimate. بازیکنان می توانند این پیشرفت ها را با شرکت در تست بتای سه روزه بازی از 22 می (12 می) سال جاری آزمایش کنند.

دانلود از آپارات

بازی Diablo 4 در تاریخ 16 ژوئن (6 خرداد) روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر شد.

  نمایش تنظیمات چندگانه نسخه PC بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

نظر شما درباره آخرین اخبار Diablo 4 چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید