نمایش انفجارها، ماشین‌ها و جیسون موموآ شرور در دومین تریلر Fast X

یونیورسال پیکچرز پوستر شخصیت و دومین تریلر فیلم Fast X به کارگردانی لوئیس لتریر را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که یونیورسال پیکچرز پوستر شخصیت و تریلر جدیدی از فیلم Fast X را یک ماه قبل از نمایش آن با طرفداران به اشتراک گذاشته است. تریلر جدید تصاویر بیشتری از ماشین‌های قدرتمند و گیم‌پلی بد نشان می‌دهد جیسون موموآ که در کانال یوتیوب مجموعه Fast and the Furious قابل مشاهده است. این فیلم 19 می اکران می شود.

تریلر دوم فیلم Fast X سکانس‌های مختلفی را نشان می‌دهد، مانند یک بمب در ایتالیا و پرش خودروی Dom Torto از مانع قبل از انفجار، همراه با نبرد تن به تن و تیراندازی. یونیورسال همچنین 14 پوستر رسمی Fast and Furious 10 منتشر کرد که شخصیت‌های فیلم را نشان می‌دهند. برخی از این پوسترها شخصیت های قبلی سریال را نشان می دهند و برخی شخصیت های جدید را نشان می دهند.

پوستری با شخصیت جیسون موموآ در فیلم Fast X

پوستری با شخصیت وین دیزل در فیلم Fast X

لوئیس لتریرکارگردان فیلم Transporter 2 (Transporter 2) پس از آن فیلم Fast and Furious 10 را کارگردانی کرد. جاستین لین کارگردانی قبلی با شروع فیلمبرداری از کارگردانی بازنشسته شده بود. جاستین لین، نویسنده F9: The Fast Saga، فیلمنامه Fast X را نوشته است. دن مازو تبدیل به میدان نویسندگی شد. نیل موریتزجاستین لین، جف کرشنبام و سامانتا وینسنت نزدیک به ون دیزل آنها به عنوان تهیه کننده این پروژه کار کردند.

ون دیزل میشل رودریگز، تایریس گیبسون، لوداکریس، جوردانا بروستر، ناتالی امانوئل، سونگ کانگ، جان سینا، جیسون استاتهام و اسکات ایستوود آنها در حال تکرار نقش های قبلی خود در فیلم Fast X هستند. بازیگران جدید فیلم نیز می توانند باشند جیسون موموآبازیگر فیلم آکوامن دانیلا ملکیوربازیگر فیلم “جوخه انتحار” (Suicide Squad) بری لارسونبازیگر فیلم کاپیتان مارول و آلن ریچسونبازیگر ریچر اشاره کرد.

  احتمال ارائه رسمی بازی Mortal Kombat 12 در آینده نزدیک

دیدگاهتان را بنویسید