گرافیک خیره کننده و بسیار واقعی از بازی مستقل Unrecord در تریلر جدید

تریلر جدید شوتر اول شخص Unrecord با گرافیک خیره کننده و بسیار واقع گرایانه خود بحث های زیادی را در بین کاربران اینترنت به راه انداخته است.

تریلر دو دقیقه ای Unrecord که توسط استودیوی مستقل فرانسوی Drama ساخته شده است، یک افسر پلیس را نشان می دهد که وارد یک ساختمان متروکه شده و با چندین مجرم مسلح روبرو می شود. ظاهر گیم پلی این بازی الهام گرفته شده از دوربین نصب شده بر روی لباس پلیس است و نکته ای که توجه این تریلر را به خود جلب می کند گرافیک فوق العاده واقعی و حرکات منحصر به فرد شخصیت ها در میانه های این بازی است که می توانید آن را مشاهده کنید. زیر

دانلود از آپارات – ویدیوهای یوتیوب را با کیفیت بالاتر تماشا کنید

الکساندر اسپیندلر کارگردان و برنامه نویس این بازی ویدیوی مذکور را در حساب کاربری خود در توییتر به اشتراک گذاشته است که تاکنون 71 میلیون بار توسط مخاطبان مشاهده شده است. بسیاری از کاربران در مورد اثرات محیطی واقعی این بازی بحث کردند.

برخی از کاربران با اشاره به ظرفیت بالای موتور گرافیکی Unreal Engine 5 برای ایجاد تصاویر واقعی، خاطرنشان کردند که فیلترهای موشن تاری در حرکات شخصیت های بازی و تقلید از حرکات دوربین نصب شده بر روی لباس افسران پلیس می تواند برخی موارد را پنهان کند. نقص و ساختار بازی و ایجاد توهم.یک فیلم واقعی بسازید.

همچنین برخی دیگر به دلیل موضوع بحث برانگیز و سطح جزئیات به کار رفته در آن احساس می کنند این بازی ممکن است توجه کاربران را به خود جلب کند. دیوید گلدفارب، بنیانگذار و مدیر خلاق The Outsiders، استودیوی متال: هلسینگر او برای این بازی گفت که گرافیک بازی “بسیار جالب” به نظر می رسد، اما محیط و اتمسفر آن به شدت ناراحت کننده است.

  واکنش منتقدان به بازی میراث هاگوارتز

نظرات کاربران درباره تریلر بازی Honorcord

پس از اینکه برخی پیشنهاد کردند که این بازی به دلیل موضوع و حال و هوای آن به هیچ وجه نباید ساخته شود، گلدفارب افزود: “اجازه دهید خیلی واضح بگویم، بازی هایی که ممکن است باعث ناراحتی یا اضطراب شما شوند جای خود را دارند و من در همه جا نمی گویم. که این بازی نباید انجام شود. در مورد اینکه آیا من این بازی را تجربه خواهم کرد؟ باید بگویم نمی دانم؛ شاید… بستگی دارد. فکر نمی‌کنم شبیه‌ساز پلیسی که همه را می‌کشد، احساس درستی داشته باشد.»

بازی Unrecord در راه پلتفرم Steam است و در حال حاضر برای لیست علاقه مندی ها در دسترس است. تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید