ارائه یک کارت هدیه 100 دلاری Steam به همراه کارت گرافیک RTX 40

فروشگاه MicroCenter به تمامی خریداران کارت گرافیک های سری 40 NVIDIA RTX یک کارت هدیه 100 دلاری Steam هدیه می دهد.

برخی از گیمرها نگران اختلاف قیمت 200 دلاری کارت گرافیک RTX 4070 هستند. با RTX 4070 Ti شگفت زده شد، اما انویدیا و شرکای تجاری آن کاربران را تشویق به خرید یکی از جدیدترین محصولات سری NVIDIA RTX 40 نکردند. بیشتر تعجب کردند. در واقع، به نظر می رسد که حتی چنین قیمت کمتری برای متقاعد کردن مصرف کنندگان کافی نیست. اکنون وارد دومین هفته انتشار خود می شود به نظر می رسد RTX 4070 مشکل خاصی از نظر عرضه این محصول نداشته باشد اما آمار فروش این کارت چندان راضی کننده نیست.

فروش کارت گرافیک RTX 4070 با گیفت کارت 100 دلاری استیم

در نتیجه، فروشگاه بزرگی مانند MicroCenter در آمریکا به این نتیجه رسید که یک کارت هدیه 100 دلاری استیم می تواند پیشنهاد خوبی برای تشویق کاربران به خرید یکی از مدل های سری RTX 40 باشد. البته ارائه کارت هدیه در واقع تخفیف ندارد، اما وجود دارد. پلتفرم هایی هستند که این کارت های هدیه را با پول نقد مبادله می کنند. در واقع حتی اگر این پلتفرم ها قیمت را 15 درصد کاهش دهند، خریداران این محصولات 85 دلار تخفیف خواهند داشت.

هر روز خبر فروش یک فروشگاه جدید کارت گرافیک RTX 4070 زیر قیمت مصوب به گوش می رسد. در واقع به نظر می رسد فروشگاه های مختلف یکی پس از دیگری در تلاش هستند تا انبارهای محصول جدید انویدیا را تخلیه کنند اما هنوز علاقه چندانی به آن وجود ندارد. حداقل بازار آمریکا چنین شرایطی را دارد، اما در جاهای دیگر وضعیت بهتر است.

  آمریکا تحریم هواوی را تشدید کرد. این بار 4G و وای فای 6 و 7

فروش کارت گرافیک RTX 4070 با گیفت کارت 100 دلاری استیم

لازم به ذکر است که این تخفیف ها و پیشنهادات تنها کمتر از 2 هفته پس از عرضه کارت گرافیک RTX 4070 آغاز شده است و شکی نیست که قیمت ها با این میزان تقاضا تعدیل خواهند کرد. در غیر این صورت خود این فروشگاه ها باید حاشیه سود خود را قبل از شرکت سازنده کاهش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید