استودیو Dambuster توسط منتقدان در تریلر نتایج Dead Island 2 تحسین شد

Dead Island 2 سرانجام برای کاربران پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفت و مورد تحسین برخی از منتقدان قرار گرفت.

بازی Dead Island 2 استودیوی Dambuster بالاخره پس از یک چرخه توسعه طولانی در دسترس بازیکنان قرار گرفت. اگرچه عملکرد این بازی زامبی هک اند اسلش از نظر فروش نامشخص است، اما با تحسین برخی منتقدان مواجه شد. در میان آخرین اخبار مربوط به این بازی، مطلع شدیم که شرکت ناشر تریلر نتایج بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

به عنوان یک کشتارگاه لس آنجلس به نام HELL-A پس از شیوع بیماری، بازیکنان باید تعداد زیادی از مردگان متحرک را حذف کنند تا شانسی برای زنده ماندن داشته باشند. سیستم FLESH بازی Dead Island 2 امکان تخریب بافت بدن زامبی ها را به شیوه ای واقع بینانه و منطقی فراهم می کند. با وجود اینکه بازی Dead Island 2 یک تجربه خطی را ارائه می دهد، هنوز حدود 20 ساعت طول می کشد تا داستان اصلی و برخی ماموریت های جانبی کامل شود.

Dead Island 2 اکنون بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. ایکس باکس سری اس و رایانه شخصی قابل آزمایش هستند. پشتیبانی پس از عرضه بازی شامل انتشار چندین بسته الحاقی خواهد بود، اما هنوز جزئیاتی از سوی Deep Silver یا Dambuster ارائه نشده است.

دانلود ویدیو آپارات

  انتشار تریلر جدید بازی Blue Protocol

دیدگاهتان را بنویسید