اضافه شدن چهار شخصیت DLC جدید به Street Fighter 6

شخصیت‌های AKI، Rashid، Ed و Akuma بین پاییز 2023 و بهار 2024 به فهرست Street Fighter 6 اضافه خواهند شد.

Street Fighter 6 در هنگام عرضه دارای 18 جنگنده خواهد بود، اما همانطور که از هر بازی مبارزه ای این روزها انتظار می رود، به مرور زمان نام های بیشتری به لیست اضافه می شود. در رونمایی اخیر Street Fighter، Capcom جزئیات بیشتری در مورد برنامه خود برای انتشار محتوای اضافی برای سال اول بازی ارائه کرد.

به عنوان بخشی از اولین سال محتوای اضافی Street Fighter 6، Capcom چهار جنگنده را بین پاییز 2023 تا بهار 2024 در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد که یکی از آنها یک شخصیت جدید خواهد بود. این شخصیت جدید AKI نام دارد که در قالب اولین بسته الحاقی بازی در پاییز سال جاری وارد بازار خواهد شد. پس از آن باید منتظر ورود شخصیت رشید در تابستان 2023، شخصیت اد در زمستان 2023 و شخصیت آکوما در پاییز 2024 باشیم.

این 4 مبارز در مسابقات تور جهانی حضور دارند. بنابراین، بازیکنان می توانند با یادگیری حرکات ویژه خود، هماهنگی خود را با این مبارزان در حالت کمپین تک نفره افزایش دهند. بازی Street Fighter 6 12 ژوئن برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

دموی Street Fighter 6 در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. کاربران Xbox Series X/S و PC برای تجربه آن باید تا 6 می (26 آوریل) صبر کنند.

دانلود ویدیو آپارات

  تاریخ انتشار Core i9-13900KS تایید شد. سریعترین پردازنده 6 گیگاهرتزی اینتل

دیدگاهتان را بنویسید