برای تریلر جدید Marvel’s Spider-Man 2 باید کمی بیشتر صبر کنید

استودیو Insomniac Games از طرفداران می‌خواهد تا برای بازی بعدی Marvel’s Spider-Man 2 صبور باشند.

امسال پر از بازی های برجسته ای است که با انتشار آثار موفقی مانند Hogwarts Legacy و Resident Evil 4 Remake آغاز شد و با انتشار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در آینده ای نزدیک ادامه خواهد یافت. به همه این موارد باید Marvel’s Spider-Man 2 را نیز اضافه کنیم که در پاییز 2023 اکران خواهد شد.

با وجود اینکه دو سال از معرفی بازی اکشن ماجراجویی Marvel’s Spider-Man 2 می گذرد، اینسامنیاک گیمز هنوز تریلر طولانی یا جزئیات گیم پلی را با طرفداران به اشتراک نگذاشته است. توسعه دهنده اخیراً به سوال یکی از کاربران توییتر در مورد اینکه چرا Spider-Man 2 نمایش داده نشد پاسخ داد: «چون ما هنوز در آشپزخانه هستیم. بوی خوبی دارد، اما ما از شما می خواهیم این کار را انجام دهید [برای نمایش بعدی بازی] کمی بیشتر صبر کن.”

Marvel’s Spider-Man 2 می تواند در این رویداد حضور داشته باشد زیرا شایعه شده است که سونی یک نمایشگاه پلی استیشن را در ماه می یا اوایل ژوئن قبل از Summer Game Fest برگزار می کند. در نتیجه فرصتی برای پخش اولین تریلر بازی و افشای زمان دقیق انتشار بازی در این رویداد فراهم شده است.

با نگاهی به دیگر آثار شخص اول پلی استیشن مانند God of War Ragnarok و Horizon Forbidden West، می بینیم که راه اندازی یک کمپین بازاریابی محصول چند ماه قبل از انتشار چیز جدیدی نیست. چند لحظه پیش یوری لونتال، بازیگر نقش پیتر پارکر از اتمام کار موشن کپچر خود خبر داد که می تواند به معنای پایان توسعه بازی Marvel’s Spider-Man 2 در آینده ای نه چندان دور باشد. با این حال، باید منتظر انتشار جزئیات موثق باشیم.

  ساخت فیلمی بر اساس بازی Days Gone سونی

دیدگاهتان را بنویسید