عرضه Far Cry 6 و سه بازی دیگر Ubisoft در فروشگاه Steam

چهار بازی یوبی سافت شامل Far Cry 6 و Rainbow Six Extraction در فروشگاه استیم عرضه خواهند شد.

یوبی سافت اعلام کرده است که چهار بازی دیگر آن ها در فروشگاه استیم منتشر خواهد شد. صفحات استیم بازی های Far Cry 6، Riders Republic، Rainbow Six Extraction و Monopoly Madness موجود است و تاریخ انتشار این آثار بر روی پلتفرم مذکور نیز مشخص شده است.

پس از گذشت مدتی از عرضه نشدن آن بر روی بزرگترین پلتفرم بازی رایانه شخصی، بازی Far Cry 6 در تاریخ 11 می بر روی Steam منتشر خواهد شد. پس از آن، Rainbow Six Extraction در 18 ژوئن (8 ژوئن) به استیم، در 25 ژوئن (15 ژوئن) Riders Republic و در 1 ژوئیه (22 ژوئن) به Monopoly Madness می‌آیند.

اگرچه انتشار این آثار در استیم به دوره انحصاری آن ها در فروشگاه اپیک پایان می دهد، اما مشخص نیست که آیا بازی های یوبی سافت از روز انتشار روی استیم در دسترس خواهند بود یا اینکه همچنان ابتدا در فروشگاه اپیک گیمز و سپس به فروشگاه Epic Games استیم می آید.

لازم به ذکر است که در ماه ژانویه این کمپانی برخی از بازی های دیگر خود را بر روی Steam منتشر کرد که از آن جمله می توان به The Division 2، Ghost Recon Breakpoint و Scott Pilgrim vs. جهان. آخرین بازی منتشر شده توسط یوبی سافت، بتای بازی XDefiant است که نسخه PC این بتا انحصاری برای پلتفرم خود این شرکت است.

  جوایز بزرگ در "پن کوین در جیب شما، جایزه در دست شما"

دیدگاهتان را بنویسید