فیلم جدید جنگ ستارگان از نبردهای حماسی Revenge of the Sith الهام گرفته شده است

دیو فیلونی در مصاحبه اخیر خود گفت که تصمیم گرفته از نبردهای بزرگ Revenge of the Sith در فیلم جدید جنگ ستارگان الهام بگیرد.

ماه گذشته و در جریان برنامه جنگ ستارگان، ساخت سه فیلم جدید جنگ ستارگان رسما تایید شد دیو فیلونی، خالق جنگ ستارگان: جنگ های کلون و یکی از سازندگان سریال ماندلوریان، وظیفه کارگردانی یکی از فیلم های جدید دنیای جنگ ستارگان را بر عهده گرفته است که در دوران جمهوری جدید اتفاق می افتد. فیلم جنگ ستارگان فیلونی در واقع قرار است بعد از وقایع The Mandalorian، The Book of Boba Fett و Ahsoka اتفاق بیفتد.

حال طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، جزئیات جدیدی از فیلم جدید جنگ ستارگان منتشر شده است. دیو فیلونی در مصاحبه اخیر خود با گوجه فرنگی فاسد وقتی از او درباره فیلمی که کارگردانی می کند پرسیدند، گفت که از صحنه مبارزه عظیم در جنگ ستارگان: انتقام سیث برای فیلم جنگ ستارگانش الهام خواهد گرفت و در فیلم جدید جنگ ستارگان صحنه مبارزه بزرگی را اجرا خواهد کرد، اما او اطلاعات بیشتری را به اشتراک نمی گذارد.

دیو فیلونی و آسوکا در پشت صحنه سریال جنگ ستارگان

وی در ادامه به تمجید از فیلم انتقام سیث پرداخت و آن را گنجی قابل استفاده توصیف کرد و گفت که با دیدن اکران این فیلم در سینما با خود گفت که الان و در این چنین است. مکان، او باید آن را تماشا کند. فیلم Star Wars: Revenge of the Sith در واقع سومین و آخرین قسمت از سه گانه پیش درآمد جنگ ستارگان است که در سال 2005 اکران شد و این فیلم توانست بیش از 868 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد.

  جزئیات اینترنت رایگان دانش آموزان تا پایان سال 1401

فیلونی اخیرا سریال Ahsoka را ساخته است که در اوت امسال از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. یکی دیگر از فیلم‌های جدید جنگ ستارگان نیز بر روی شخصیت ری با بازی دیزی ریدلی تمرکز خواهد کرد که 15 سال پس از وقایع جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر اتفاق می‌افتد و فیلم دیگری با تمرکز بر اولین جدای به کارگردانی جیمز منگولد ساخته خواهد شد. مدیر لوگان شد.

دیدگاهتان را بنویسید