مایکروسافت: گزارش فروش کمتر از حد انتظار بازی Hi-Fi Rush اشتباه است

یکی از مدیران شرکت مایکروسافت گزارش منتشر شده مبنی بر فروش کم بازی Hi-Fi Rush را تکذیب کرد.

بازی Hi-Fi Rush ساخته شده توسط Tango Gameworks بلافاصله ارائه و در سال جاری منتشر شد. این اثر به سرعت مورد استقبال منتقدان و بازیکنان قرار گرفت. اما اخیرا برخی گزارش ها حاکی از آن است که این بازی موفقیت تجاری نداشته است. با وجود این ادعا که بازی ریتم اکشن انتظارات تجاری مایکروسافت را برآورده نکرده است، یکی از اعضای ارشد تیم ایکس باکس می گوید این ادعا اشتباه است.

آرون گرینبرگمعاون بازاریابی ایکس‌باکس گیمینگ در توییتر گفت که مایکروسافت نمی‌تواند از عملکرد Hi-Fi Rush راضی باشد و این شرکت این بازی را در تمام معیارها و انتظارات کلیدی موفقیت‌آمیز می‌داند: «بازی‌های Hi-Fi Rush. تجربه موفقی برای ما بوده است. و بازیکنان در همه انتظارات و مقیاس ها مهم بودند. ما نمی‌توانیم از این انتشار یک‌بار بازی ویدیویی از Team Tango Gameworks خوشحال باشیم.»

لازم به ذکر است که کمپانی بتسدا به تازگی اعلام کرده که این بازی به پایان رسیده است جذب 2 میلیون بازیکن همچنین شایعه شده است که بازی بعدی Tango Gameworks به سبک JRPG خواهد بود. Hi-Fi Rush اکنون برای کاربران Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S و رایانه های شخصی وجود دارد.

  نمودار CPU لپ تاپ نسل چهاردهم اینتل فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید