پایان ساخت فصل سوم سریال فقط قتل ها در ساختمان

سلنا گومز تصویری از پشت صحنه فیلم Only Murders in the Building منتشر کرد و تایید کرد که فصل 3 به پایان رسیده است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم سلنا گومزبازیگر نامزد گلدن گلوب در اینستاگرام اعلام کرد که فصل سوم سریال Only Murders in the Building به پایان رسیده است. این اعلامیه با انتشار تصویری از پشت صحنه فصل 3 که در آن سلنا گومز و مریل استریپاین بازیگر برنده اسکار را نشان می دهد.

همانطور که توسط Deadline گزارش شده است، مایکل سیریل کریتون، بازیگر سریال 30 Rock (30 Rock) یکی از بازیگران ثابت فصل سوم سریال کمدی درباره قتل های مرموز Only Murders in the Building در شبکه Hulu شد. این بازیگر آمریکایی از فصل اول در نقش هاوارد موریس یکی از ساکنان آرکونیا که گربه ها را بسیار دوست دارد بازی کرد.

مریل استریپ و سلنا گومز در پشت صحنه فصل سوم سریال Murder in the Building Only

استیو مارتین در نقش چارلز هیدن ساویج، مارتین شورت در نقش اولیور پاتنم، سلنا گومز در نقش میبل مورا، ناتان لین مثل تدی امی رایان در نقش جین و آرون دومینگز این سریال با بازی اسکار تورس فقط قتل های داخل ساختمان را پخش می کند. پل رادبازیگر دنیای سینمایی مارول در نقش بازیگر برادوی به نام بن گلنروی، مریل استریپ، بازیگر سریال Big Little Lies (Big Little Lies) و اشلی پارکبازیگر سریال امیلی در پاریس یکی از بازیگران جدیدی است که در فصل سوم به ایفای نقش می پردازد.

سریال Only Murders in the Building ماجراهای سه غریبه را دنبال می کند که مجذوب جنایات واقعی هستند که ناگهان درگیر پرونده ای مرموز می شوند و باید برای حل آن اقدام کنند. استیو مارتین، خالق و نویسنده مجموعه تنها قتل‌ها در ساختمان، با او جان هافمنکارگردانی این فیلم بر عهده تهیه کننده سریال گریس و فرانکی است. همچنین استیو مارتین، جان هافمن، مارتین شورت، سلنا گومز، جیمی بابیت، دن فوگلمن و جس روزنتال آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی پروژه عمل می کنند.

  آخر هفته چه فیلمی ببینیم: دو اثر از کارگردان قسمت ششم سریال Last of Ace

دیدگاهتان را بنویسید