گنجینه ملی، پس از یک فصل توسط دیزنی پلاس لغو شد

شبکه دیزنی پلاس این خبر را اعلام کرد National Treasure: Edge of History تنها پس از یک فصل لغو شد.

سریال گنجینه ملی: لبه تاریخ از دیزنی پلاس در دسامبر گذشته و اکنون در دومی پخش شد. اخبار سینما و تلویزیون، این سریال برای فصل دوم باز نخواهد گشت. شبکه دیزنی+ تصمیم گرفت سریال «گنجینه ملی» را پس از یک فصل از ساخت و پخش آن لغو کند و ببیند این سریال برای فصل دیگری باز نخواهد گشت. به نظر می رسد National Treasure: The Edge of History نتوانسته است انتظارات مدیران شبکه برای بینندگان را برآورده کند.

نیلسن در اوایل ژانویه گفت که این سریال به نهمین سریال اصلی شبکه با پربیننده صعود کرده است، اما رتبه بندی آن با سایر سریال های دیزنی پلاس از دنیای سینمایی مارول یا جنگ ستارگان قابل مقایسه نیست. لیست الکسیس در نقش جس مورالس، کاترین زتا جونز، زوری رید، لیندون اسمیت، جیک آستین واکر، آنتونیو سیپریانو و جردن رودریگز از جمله بازیگرانی هستند که در سریال گنجینه ملی: در لبه تاریخ حضور دارند.

بازیگران سریال

مجموعه گنجینه ملی به مسائل هویت، جامعه، تاریخ سازی و میهن پرستی می پردازد، با تمرکز بر جس مورالس، دختر 20 ساله ای که با دوستانش وارد ماجراجویی می شود تا گنج گمشده ای را پیدا کند و رازهای خانواده اش را کشف کند. گذشته مرموز.. این سریال در 10 قسمت برای شبکه دیزنی پلاس تولید شده است. کارمک، ماریان ویبرلی و میرا نیر آنها مسئول ساخت مجموعه گنجینه ملی: لبه تاریخ بودند.

اولین فیلم گنجینه ملی در سال 2004 به کارگردانی جان تورتلتاب و با بازی نیکلاس کیج در نقش یک مورخ و رمزنگار به نام بنجامین فرانکلین گیتس منتشر شد. این فیلم با فروش بین المللی 347 میلیون دلاری به موفقیت تجاری دست یافت. فیلم گنجینه ملی: کتاب اسرار سپس در سال 2007 اکران شد و 459 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. همچنین فیلم گنجینه ملی 3 نیز در دست ساخت است کریس برمنر، فیلمنامه نویس فیلم Bad Boys For Life وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده گرفته است.

  برای اولین بار در جهان، کامپیوتر کوانتومی IBM به یک کلینیک پزشکی اختصاص داده شد

دیدگاهتان را بنویسید