Extraction 2 ساخته کریس همسورث یک سکانس اکشن خام 14 دقیقه ای دارد

شایعه شده است که Extraction 2 با بازی کریس همسورث، 14 دقیقه اکشن بدون برش را نمایش می دهد.

بدون شک یکی از بهترین قسمت های Extraction سکانس های اکشن تک شات بود و حتی الان طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیوناین ویژگی در ادامه این فیلم اکشن به شکل جذاب تری بازگشته است. جو روسو، نویسنده دنباله‌های Extraction، در مصاحبه‌ای با Collider تایید کرد که آنها یک سکانس کات نشده ۱۴ دقیقه‌ای برای Extraction 2 گرفته‌اند. در مقایسه، ما یک سکانس اکشن ۱۲ دقیقه‌ای را در فیلم Extraction دیدیم.

در حالی که ممکن است این صحنه 14 دقیقه‌ای در قسمت پایانی فیلم کمی قطع شود، طرفداران فیلم اول می‌توانند مطمئن باشند که می‌توانند منتظر سکانس‌های اکشن بلند و بدون برش در Extraction 2 باشند. اطلاعات خاصی داشت و فقط اشاره کرد که ممکن است یک هلیکوپتر در آن ببینیم. در هر صورت، بسیاری بر این باورند که سکانس زندان احتمالاً صحنه ای است که جو روسو طراحی کرده است که در تریلر و نمایش فیلم شاهد تمرکز زیادی روی آن بودیم.

کریس همسورث در فیلم Extraction 2 در یک ساختمان مخروبه در سرما پنهان می شود

مقاله مرتبط

  • نقد فیلم استخراج

کریس همزوورث در نقش تایلر ریک، گلشیفته فراهانی در نقش نیک خان، آدام بسا، دانیل بارنهارت، تیناتین دالاکیشویلی، سیندی فلپس و جاستین هاول از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Extraction 2 حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. کریس همسورث قبلاً از وجود دنباله های بسیار بزرگتر از قسمت اول خبر داده بود. درست مثل قسمت اول جو روسو او مسئولیت نگارش فیلمنامه قسمت دوم این فیلم اکشن را بر عهده داشت.

علاوه بر این، جو روسو به همراه برادرش، آنتونی روسو آنها به عنوان تهیه کننده در ادامه فیلم Extraction حضور دارند و کمپانی AGBO که متعلق به این دو برادر است مسئولیت تولید فیلم Extraction 2 را بر عهده دارد.پیشتر نتفلیکس اعلام کرده بود که بیش از 99 میلیون کاربر شبکه فیلم Extraction را در 4 هفته اول پس از نمایش آن تماشا کرد. همانند قسمت اول، سام هارگریو Extraction 2 را کارگردانی کرد.

  آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس از شارژ 30 واتی پشتیبانی خواهند کرد

Extraction 2 در تاریخ 16 ژوئن در نتفلیکس منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید