اضافه شدن چندین ماشین و یک پیست مسابقه جدید در آپدیت آتی Forza Horizon 5

به‌روزرسانی آینده Forza Horizon 5 دارای یک مسیر جدید و خودروهای درخواستی طرفداران خواهد بود.

استودیوی Playground Games قصد دارد آپدیت بعدی Forza Horizon 5 را در تاریخ 7 می 1402 (27 آوریل 2023) منتشر کند. حال با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار این آپدیت که با عنوان High Performance معرفی شده بود، سازندگان جزئیات محتوای آن را با بازیکنان به اشتراک گذاشته اند. با توجه به جزئیات فاش شده، به‌روزرسانی آینده یک مسیر بیضی شکل در داخل استادیوم را به نقشه Forza Horizon 5 اضافه می‌کند.

علاوه بر این، چهار خودروی جدید درخواستی طرفداران، پورشه 935 موتوراسپرت 2019، لامبورگینی هوراکان STO 2020، آئودی RS6 آوانت 2021 و پورشه Mission R 2021 با این به‌روزرسانی در دسترس خواهند بود. با اضافه شدن این محتوای جدید به Forza Horizon 5، به نظر می رسد که به روز رسانی با عملکرد بالا طرفداران مسابقات جاده ای سریع و سوپراسپرت ها را راضی خواهد کرد. این آپدیت علاوه بر افزودن محتوای جدید، بهبودهایی نیز برای بهبود کیفیت بازی خواهد داشت.

مسیر بیضی شکل جدید در محوطه استادیوم Forza Horizon 5 که در مرکز نقشه قرار دارد در دسترس بازیکنان خواهد بود. رانندگان با مراجعه به این پیست می توانند وارد سریع ترین خودروهای خود در مسابقات قانونی شوند و برای رسیدن به بهترین زمان ممکن با سایر بازیکنان به رقابت بپردازند. پیست جدید میزبان مسابقات واقعی خواهد بود که در آن جمعیت تشویق کننده روی سکوها و بیلبوردهای تبلیغاتی دیده می شود.

مسابقه بارانی در Forza Horizon 5

برای میزبانی بهتر این مسابقات، محوطه استادیوم دارای تغییرات گسترده ای خواهد بود. با این حال، پس از اتفاقات سری 20 بازی Forza Horizon 5، ورزشگاه به حالت قبلی خود باز خواهد گشت و این مسیر بیضی شکل برای همیشه در دسترس بازیکنان خواهد بود. علاوه بر این، این آهنگ می تواند به عنوان نقطه شروع برای رویدادها و نقشه های EventLab استفاده شود.

  انویدیا به دنبال جمع آوری گرافیک های جعلی GeForce از بازار است

همانطور که بازیکنان Forza Horizon 5 انتظار داشتند، توسعه دهندگان یک جشنواره لیست پخش جدید را با این به روز رسانی جدید منتشر خواهند کرد. در این لیست پخش جدید، می توان انتظار بازگشت 6 رویداد Evolving World PR Stunt را داشت و کلاه کلکسیونی Piñata نیز به همراه آن به بازی اضافه می شود. علاوه بر این، جوایز مختلفی از جمله موارد سفارشی سازی در این جشنواره لیست پخش برنامه ریزی شده است. Playgrand همچنین تأیید کرد که به‌روزرسانی High Performance شامل بهبود کیفیت بازی و رفع اشکالات، از جمله پشتیبانی بهتر از نمایشگرهای فوق عریض در کنسول‌های Xbox خواهد بود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Forza Horizon 5 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید